سیمرغسیمرغ
sport-top-1

انصاری فرد افزود: همه گيج شده بوديم. فكر می‌كنم كه همه فهميده بودند كه اين تيم در عرض چهار روز اين قدر خسته شده و سرد بازی می‌كند...

ارم نیوز:مهاجم تیم فوتبال امید پس از شكست دو بر صفر این تیم مقابل عراق و حذف تیم امید از رقابت‌های انتخابی المپیك اظهار كرد: قبل از هر چیز از مردم خوبمان كه به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق كردند، تشكر می‌كنم. واقعا نمی‌دانم چه باید بگویم. امروز برای اولین بار در زندگی‌ام معنی گیر كردن لقمه در گلویم و سیخ شدن مو به تنم را به طور واقعی فهمیدم. تا قبل از آن چنین حسی را نچشیده بودم.

وی ادامه داد: این یك واقعیت است. خدا شاهد است وقتی كه امروز داشتیم ناهار می‌خوردیم، وقتی شنیدم بازی قبل سه بر صفر شده لقمه در گلویم گیر كرد و من كه بزرگ تیم بودم و نسبت به بقیه بازیكنان تجربه بیشتری داشتم، هیچ چیز نمی‌توانستم بگویم وقتی منصوریان در جلسه كمیته فنی این موضوع را به بازیكنان گفت همه زیر گریه زدند.

انصاری فرد افزود: همه گیج شده بودیم. فكر می‌كنم كه همه فهمیده بودند كه این تیم در عرض چهار روز این قدر خسته شده و سرد بازی می‌كند. كاش حداقل دو روز زودتر به ما می‌گفتند تا می توانستیم قضیه را جمع و جور كنیم. من قبلا همه جا گفته بودم كه این تیم حتما به المپیك می‌رود. اما ما دیگر به المپیك نمی‌رویم.

 گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:eramnews.ir
 
مطالب داغ حوادث:
قتل بر سر پول شارژ ساختمان!
مرگ به خاطر تقلید از یک سریال !
شرح ‌جزییات ‌تجاوز ‌وحشیانه گروهی ‌به‌ زن‌ کاشمری!
این‌بار، تعرض گروهی به پزشك مجرد در گلستان/ متعرضان دستگیر شدند
زنی با مارهای دست‌آموز خود كشته شد
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
ضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکسضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکس

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در جشن قهرمانی یوونتوس ناخواسته به فرزندش ضربه زد

 
X