شهردار شهر ورونا ایتالیا به ماریو بالوتلی هشدار داد اگر می‌خواهد در دیدار افتتاحیه سری A مورد توهین نژادی قرار نگیرد، هواداران این تیم را تحریک نکند.
"هلاس ورونا" و میلان در اولین دیدار از هفته نخست سری A امشب به مصاف هم می‌روند.

"فلاویو توسی"، شهردار ورونا به "ماریو بالوتی"، مهاجم میلان هشدار داد درصورتی که می‌خواهد مورد توهین نژادپرستانه قرار نگیرد نباید در زمین مسابقه هواداران تیم میزبان را تحریک کند.

هلاس ورونا پیش از این در چند مورد به دلیل توهین‌نژادپرستانه هواداران مورد تنبیه انضباطی قرار گرفته است. شهردار ورونا درباره بازی با میلان گفت:‌ درباره توهین‌های نژادپرستانه دو جنبه مورد بررسی قرار می‌گیرد. یک جنبه هواداران است و یک جنبه باشگاه. به ماریو بالوتلی اطمینان می‌دهم که باشگاه ما کاملا آماده مبارزه با این توهین‌هاست و در طول سال‌های گذشته سعی داشته تا از شیوع توهین‌های نژادپرستی در فوتبال ایتالیا جلوگیری کند. مسئله دوم هواداران هستند که این به رفتار خود بازیکن برمی‌گردد. اگر بالوتلی رفتار خود را در زمین مسابقه کنترل کند و حاشیه‌ای ایجاد نشود، مطمئنا هواداران شهر ما نیز کاری به او نخواهند داشت. تعدادی بازیکن سیاه‌پوست هستند که با حرکات خود در زمین خشم هواداران مقابل را برمی‌انگیزند. البته خیلی از این بازیکنان مشکلی ندارند.

در حالی که هنوز سری A شروع نشده موضوع نژادپرستی هواداران ایتالیایی به بحث اول مطبوعات تبدیل شده است. هواداران لاتزیو به دلیل توهین‌های خود در بازی با یوونتوس در سوپرجام ایتالیا با محرومیت روبه‌رو شدند. قسمتی از ورزشگاه لاتزیو در بازی این هفته برابر اودینزه خالی از تماشاگر خواهد بود.

هفته نخست سری A ایتالیا با دو دیدار آغاز می‌شود که ابتدا هلاس ورونا در خانه پذیرای میلان است و در دیگر بازی سامپدوریا به دیدار یوونتوس می‌رود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
جدید ترین ماشین بالوتلی فراری اف 12+ تصاویر
گاف فروشگاه آنلاین رئال مادرید+ عکس
مشعل المپیک به فضا می‌رود!
کری خوانی علیخانی و جعفری+ عکس
نیکبخت حاضر نشد برای پرسپولیسی ها «چهار» نشان بدهد+ عکس
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس! نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس!

برانکو سرانجام از پرسپولیس جدا شد تا هواداران این تیم نسبت به آینده تیم خود نگران شوند اما چه شد که برانکو تصمیم به جدایی گرفت

 
X