اولین شوک مالکین نیوکاسل؛ بیل با ۳۰۰ میلیون پوند در انگلیس!
یک رسانه اسپانیایی ادعا کرده بن سلمان در صورت خرید نیوکاسل به عنوان اولین خرید می‌خواهد گرت بیل را با قیمتی گزاف به چنگ آورد

نیوکاسل خواهان گرت بیل شد!

چند وقتی است که خبر خرید باشگاه نیوکاسل توسط صندوق سرمایه سلطنتی عربستان به مالکیت محمد بن سلمان به گوش می‌رسد. ثروت این صندول ۲۶۰ میلیارد پوند تخمین زده می‌شود که رقمی نجومی به شمار می‌رود که برابر با چندین برابر سرمایه تمام مالکان فعلی باشگاه‌های لیگ برتری است.

هنوز خرید باشگاه نیوکاسل قطعی نشده اما به دلیل قدرت مالی بسیار خوب بن سلمان خبر می‌رسد درصورت خرید، آن‌ها می‌خواهند در فصل نقل و انتقالات هم پرقدرت ظاهر شوند. Okdiario در یک گزارش اشاره کرده  ممکن است مالکان جدید نیوکاسل با ۳۰۰ میلیون پوند بخواهند گرت بیل را به دست آورند و اولین ستاره را به جمع تیم راه راه سفید و مشکی پوش انگلیسی اضفه کنند.

بیل در چند ماه اخیر آن‌قدر حاشیه داشته که رئال حاضر شد بدون بند فسخ و به صورت رایگان او را به تیم‌های دیگر بفروشد تا از شر دستمزد بسیار بالای او راحت شود اما این اتفاق رخ نداد و بیل در رئال به نیمکت‌نشینی‌ها و حواشی زیادش با خیال راحت ادامه داد و دستمزدش را تمام و کمال گرفت.

حالا اما انگار بخت به بیل رو کرده و می‌تواند با حضور در نیوکاسل به فوتبال با کسب درآمد بالا ادامه دهد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net