جشن قهرمانی فراموش نشدنی علیرضا حقیقی با حضور پدر
علیرضا حقیقی پس از پایان بازی فینال و وقتی همه اعضای تیم نساجی با شور و حال خاصی برای بالا بردن جام آماده می‌شدند با پدر خود دیدار کرد

علیرضا حقیقی در کنار پدر

پس از سوت پایان بازی فینال و صادر شدن حکم قهرمانی نساجی، جشن برای برخی بازیکنان این تیم خانوادگی شد و بازیکنانی که فرزندان‌شان در استادیوم بودند آنها را برای مراسم قهرمانی کنار خود آوردند اما این جشن برای دروازه‌بان بلند قامت تیم قهرمان با حضور پدرش حال و هوای خاصی برای او داشت.

حقیقی با نساجی بهترین سال بازی خود پس از بازگشت به ایران را تجربه کرد. او که در فینال هم یکی از برترین بازیکنان تیمش بود نقش پررنگی در قهرمانی نساجی با سه کلین شیت متوالی داشت و حالا در اوج محبوبیت بین مازندرانی‌ها به سر می‌برد.

گلر سابق تیم ملی ایران که یکی از سوژه‌های جشن قهرمانی نساجی در ورزشگاه آزادی بود پس از بازی شیرینی دوچندانی را در جشن قهرمانی تجربه کرد. پدر علیرضا که از جایگاه بازی را تماشا می‌کرد پس از سوت پایان به زمین آمد و فرزند خود را در آغوش کشید.

بوسه پدر بر صورت علیرضا حقیقی و همچنین گپ و تبریک‌های صمیمانه آنها روی نیمکت ورزشگاه باعث ثبت تصاویر جالبی در حاشیه قهرمانی مازندرانی‌ها شد.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir