سیمرغسیمرغ

فروش جهانی «فعالیت فراطبیعی 2» در هفته اول نمایش حدود 93 میلیون دلار بوده است.

 فیلم ترسناک «فعالیت فراطبیعی» با فروش 26 میلیون دلار در صدر فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمای جهان قرار گرفت.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در آستانه‌ی روز هالووین (روز ترس) در آمریکا، فیلم دلهره‌آور «فعالیت فراطبیعی 4» در اولین هفته اکران توانست با فروش 26 میلیون و 500 هزار دلار از 3823 سالن در 33 کشور پرفروش‌ترین فیلم هفته سینمای دنیا نام بگیرد.

طبق اعلام کمپانی پارامونت، فروش آغازین «فعالیت فراطبیعی 3» در سینماهای جهان 103 میلیون دلار و فروش جهانی «فعالیت فراطبیعی 2» در هفته اول نمایش حدود 93 میلیون دلار بوده است.

«فعالیت فراطبیعی 4» در 9 کشور نمایش‌دهنده در رتبه اول فروش قرار گرفت و بهترین عملکرد آن در انگلیس با 1/4 میلیون دلار بود. روسیه، استرالیا، آلمان، مکزیک و کره‌جنوبی دیگر کشورهایی بودند که بیشترین استقبال را از این فیلم داشتند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، فیلم «ربوده شده 2» با فروش حدود 24 میلیون دلار در 66 کشور در رتبه دوم پرفروش‌ترین‌های سینمای جهان قرار گرفت و مجموع فروش جهانی خود را به 175 میلیون دلار رساند. در این فیلم که قسمت اول آن در سال 2009 اکران شد، «لیام نیسون» نقش اصلی را برعهده دارد و در آن نقش یک مامور بازنشسته سازمان سیا را ایفا می‌کند.
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com /culture
منبع: isna.ir
مطالب پیشنهادی :
رمان سیاه یا رمان پلیسی واقع گرا
ضرر و زیان حدود یک میلیارد تومانی " شرکت"
انتخاب لیلا حاتمی برای فیلم "سر به مهر "
تایپو گرافی یا خط نگاری, انتقال پیام به کمک حروف
وضعیت نا مطلوب پوستر فیلم

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X