شنیده ها حاکی است داربست برای بازدید روز 5 شنبه خبرنگاران بر روی آرامگاه کوروش مجددا در حال نصب است. کارشناسان نصب این داربست ها...

داربستهای نصب شده به آرامگاه کوروش که کمتر از دو ماه از برداشته شدن آنها می گذرد ، دوباره به منظور بازدید خبرنگاران از نحوه مرمت این بنای تاریخی در حال نصب در اطراف آن است.
 
سازمان میراث فرهنگی در حرکتی قابل تامل به جای پاسخ دادن به سئوالات مطرح شده کارشناسان امر مرمت در خبرگزاری مهر و رفع ابهامات موجود در مورد فرایند علمی مرمت ، اقدام به دعوت گزینشی تعداد محدودی از خبرنگاران رسانه ها برای بازدید از نحوه مرمت این آرامگاه کرده است.

این در حالی است که از خبرگزاری مهر که تنها رسانه طرح کننده سوالات و ابهامات تخصصی موجود در مورد نحوه مرمت این آرامگاه است ، هیچگونه دعوتی به عمل نیامده است.

شنیده ها حاکی است داربست برای بازدید روز 5 شنبه خبرنگاران بر روی آرامگاه کوروش مجددا در حال نصب است. کارشناسان نصب این داربست ها به بدنه آرامگاه به بهانه های مختلف را از جمله موارد آسیب زا بر این میراث فرهنگی کشور ارزیابی می کنند.

خبرنگار مهر برای پیگیری موضوع چندین بار با سید رضا موسوی مدیر روابط عومی سازمان میراث فرهنگی تماس گرفت اما وی از پاسخ دادن امتناع کرد و فرد دیگری به نقل از وی به خبرنگار مهر گفت: با توجه به اخبار خبرگزاری مهر در این مدت فعلا با مهر صحبت نمی کنیم!

 

 
گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:mehrnews.com
 
 
 

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X