درام احساسی «مادر و كودك» از یك داستان تركیبی درباره سه زن بهره می برد. یك زن ۵۰ ساله، دختری ۳۵ ساله و یك زن آفریقایی...
    
   «نوامی واتس» كه سابقه حضور در فیلم «۲۱» به كارگردانی «آلخاندرو گونزالس ایناریتو» را دارد در فیلم جدید او نیز بازی دارد.  این فیلم «مادر و كودك» نام دارد و توسط «رودریگو گارسیا» مقابل دوربین می رود. «نوامی واتس»، «آنت بنینگ»، «كری واشنگتن» و «شاركا اپس» در فیلم جدید «رودریگو گارسیا» به نقش آفرینی می‌پردازند. «رودریگو گارسیا» علاوه بر كارگردانی این پروژه سینمایی، نگارش فیلمنامه آن را نیز برعهده گرفته است. درام احساسی «مادر و كودك» از یك داستان تركیبی درباره سه زن بهره می برد. یك زن ۵۰ ساله، دختری ۳۵ ساله و یك زن آفریقایی -آمریكایی در پی به دست آوردن یك كودك برای سرپرستی هستند. شركت های فیلمسازی «وستند فیلمز» با همكاری «اندیوور» حقوق پخش و تولید فیلم «مادر و كودك» را برعهده گرفته‌اند. «نوامی واتس» بازیگر آثاری چون «كینگ كونگ» و «۲۱ گرم» فیلم «بین المللی» را آماده نمایش دارد و در فیلم های«نیاز»و «شاه لیر» نیز حضور یافته است.
او تاكنون در ۴۶ فیلم به ایفای نقش پرداخته است و در سال ۱۹۶۸ با فیلم «برای تنهایی عشق» وارد حیطه سینما شده است. «بنینگ» امسال در فیلم «زنان» به ایفای نقش پرداخته است. او برای بازی در فیلم «شیادان»، «زیبای آمریكایی» و «جولیا بودن» نامزد دریافت اسكار بوده است. «مادر و كودك» با بودجه ای هفت میلیون دلاری در نیمه اول سال ۲۰۰۹ میلادی مقابل دوربین می‌رود و برای نمایش در دسامبر سال ۲۰۱۰ میلادی آماده می‌شود.

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:  aftab.ir
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X