بنابر این گزارش، سریال «كلاه پهلوی» به تهیه‌كنندگی «محمدرضا تخت‌كشیان» در30 قسمت 50 دقیقه‌ای برای گروه فیلم و سریال شبكه اول سیما تهیه می‌شود و...
 
   «مریلا زارعی» جدیدترین بازیگری است كه به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «كلاه پهلوی» به كارگردانی «سید ضیاء الدین دری» پیوسته است.
 
فیلمبرداری سریال تلویزیونی «كلاه پهلوی» در خیابان‌های شهر سامان واقع در شهرك سینمایی غزالی ادامه دارد و «مریلا زارعی» آخرین بازیگری است كه به این سریال اضافه شده است.
بنابر این گزارش، سریال «كلاه پهلوی» به تهیه‌كنندگی «محمدرضا تخت‌كشیان» در30 قسمت 50 دقیقه‌ای برای گروه فیلم و سریال شبكه اول سیما تهیه می‌شود و در صورت فراهم شدن شرایط، در سال 88 به روی آنتن خواهد رفت.
«كلاه پهلوی» داستان جوانی به نام«فرخ» است كه پس از ادامه تحصیل در فرانسه به ایران می‌آید و در شهری كوچك فرماندار می‌شود. در همین زمان فرمان كشف حجاب از سوی رضاخان صادر شده و او موظف به اجرای این فرمان است اما...
سریال كلاه پهلوی از پروژه‌های عظیم و تاریخی شبكه اول سیماست و بازیگرانی چون داوود رشیدی، داریوش كاردان، داریوش فرهنگ، كاظم افرندنیا، شقایق فراهانی، امین حیایی، امیرعلی دانایی، صالح میرزاآقایی، رضا فیاضی، جمشید شاه‌محمدی، ماه‌چهره خلیلی، بهاره افشار، گوهر خیراندیش، نگین محسنی و آناهیتا همتی در آن بازی كرده‌اند.
«ضیاءالدین دری» آخرین بار با سریال «كیف انگلیسی» به شبكه اول سیما آمده است.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش