هنوز معلوم نیست این نوار چگونه به دست آن سایت اینترنتی رسیده است و آن‌ها چرا این قدر دیر آن را پخش كرده‌اند. در این نوار صدای بازیگر 35 ساله سینما شنیده می‌شود كه...


 خشونت كریستین بل دوباره كار به دستش داد! ‌بازیگر نقش «بتمن» این بار بر سر مدیر فیلمبرداری قسمت جدید مجموعه فیلم «ترمیناتور» داد و فریاد كشیده است و احتمالا دادگاهی می‌شود.
 
یك شبكه اینترنتی نواری را پخش كرده است كه در آن صدای بازیگر 35 ساله سینما شنیده می‌شود كه در حال فریاد كشیدن بر سر شین هورلبوت مدیر فیلم‌برداری «ترمیناتور» است. از فریادها و حرف‌های بل چنین استنباط می‌شود كه وی از اینكه یكی از صحنه‌های مهم فیلم با دخالت چند نفر به هم خورده، بسیار ناراحت است.
این نوار حدود 4 دقیقه است و هنوز مدیر برنامه بل و یا شركت فیلم‌سازی سونی - كه «ترمیناتور» جدید را تهیه و تولید كرده است- نسبت به آن، واكنشی نشان نداده‌اند.
در این نوار، بل با فریاد اعتراض می‌كند كه عوامل صحنه بی‌دلیل وارد صحنه می‌شوند و هر كاری كه دلشان بخواهند، ‌انجام می‌دهند.
او خطاب به هورلبوت او را متهم به كم‌توجهی و اهمال كاری می‌كند.
جالب این كه، هورلبوت در آن زمان هیچ شكایتی علیه بل نمی‌كند اما برخی رسانه‌ها حالا كه این نوار پخش شده، از او خواسته‌اند علیه بل شكایت قانونی كند.
هنوز معلوم نیست این نوار چگونه به دست آن سایت اینترنتی رسیده است و آن‌ها چرا این قدر دیر آن را پخش كرده‌اند. فیلم‌برداری «ترمیناتور» ماه‌هاست كه تمام شده و قرار است این فیلم تابستان آینده اكران عمومی شود.
بل در این فیلم نقش جان كانر را بازی می‌كند كه در سه قیمت قبلی فیلم كودك و نوجوان بود.
كانر در قسمت چهارم فیلم نقش اصلی را دارد و آرنولد شوارتزنگر در نقش روبات فضایی سه قسمت قبلی، نقشی در قسمت جدید ندارد.
كریستین بل تابستان گذشته هم هنگامی اكران عمومی «شوالیه تاریكی» در انگلستان، تبدیل به یك چهره جنجالی رسانه‌ای شد.
در آن هنگام او با اعضای رفتار بد و تندی داشت كه رسانه‌ها آن را به طور كامل پوشش خبری دادند. در آن زمان، بل از این اقدام رسانه‌ها گله كرد.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X