در حالی كه كم‌تر از 13 روز به پایان سال 87 زمان باقی است و طبق روال سال‌های گذشته، فیلم‌های نوروزی باید نمایش خود را آغاز كنند، امسال به دلیل تحولات ایجاد شده در...
  

اخراجی‌ها2، سوپراستار، شبانه‌روز و وقتی‌همه‌خوابیم در راه اكران نوروز88
 4 فیلم ایرانی «اخراجی‌ها2»، «سوپراستار»، «شبانه‌روز» و «وقتی‌همه‌خوابیم» برای نمایش در اكران نوروز 88 شانس بالایی دارند.
 
در حالی كه كم‌تر از 13 روز به پایان سال 87 زمان باقی است و طبق روال سال‌های گذشته، فیلم‌های نوروزی باید نمایش خود را آغاز كنند، امسال به دلیل تحولات ایجاد شده در آئین‌نامه نمایش فیلم‌های ایرانی، هنوز تكلیف قطعی اكران نوروزی اعلام نشده است.
بنا بر این گزارش، در حالی كه اعلام رسمی اسامی فیلم‌های اكران نوروز 88 به تصویب نهایی و اجرای آئین‌نامه جدید اكران موكول شده و بر اساس اعلام رئیس شورای صنفی نمایش تا قبل از آن، عقد قرار داد و اعلام اسامی فیلم‌ها قانونی نیست، اما گمانه‌زنی‌ها نشان از قطعیت نمایش 4 فیلم جدید ایرانی در گروه‌های مختلف دارد و بعد از اعلام رسمی آئین‌نامه و به دلیل كمبود زمان تا آغاز سال 88، احتمال نمایش این 4 فیلم را باید نزدیك به واقعیت و تا حد زیادی قطعی دانست.
«اخراجی‌ها2» ساخته «مسعود ده‌نمكی»، «سوپر استار» ساخته «تهمینه میلانی»، «شبانه روز» ساخته «كیوان علی‌محمدی و امید بنكدار» و «وقتی همه می‌خوابیم» ساخته «بهرام بیضایی»، 4 فیلمی هستند كه در راه اكران نوروزی 88 قرار دارند.
از این بین، فیلم «اخراجی‌ها2» در ادامه اكران «اخراجی‌ها» در نوروز 86، زمینه لازم را برای موفقیت در اختیار دارد و فیلم‌های «سوپراستار» و «شبانه‌روز» نیز دو فیلم پرمخاطب جشنواره امسال بودند كه توانایی ارتباط با مخاطبان سینمای ایران را دارند ضمن این كه «بهرام بیضایی» برای فیلم «وقتی همه خوابیم» در بخش بین‌الملل جشنواره بیست و هفتم فیلم فجر توانست به سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران دست یابد.
این 4 فیلم در بیست‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر اكران شده‌اند.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X