پلیس کالیفرنیا مرد مشکوکی که باعث رعب و وحشت در زمان نمایش فیلم «جوکر» در سینمای لانگ بیچ کالیفرنیا شده بود، را بازداشت کرد

مرد مشکوکی که جلوی سینما قدم میزد و باعث وحشت مردم شد

 به نقل از لانگ بیچ پست، یک مرد بعد از ایجاد وحشت در اکران فیلم «جوکر» یک شنبه شب توسط پلیس بازداشت و به دادگاه منتقل شده است.

با توجه به گزارش منتشر شده، پلیس این شهر که در ایالت کالیفرنیا قرار دارد، در ساعت ۹ شب به دلیل یک تماس به سینمای ادوارد اعزام شدند. زمانی که پلیس به محل رسید، متوجه می‌شود بینندگان این فیلم سینمایی، سینما را به دلیل موردی مشکوک ترک کرده اند.

بیشتر بدانید : آیا جوکر فیلم خطرناکی است؟ تماشاگران با نقاب و شنل وارد سینما نشوند!

پلیس این شهر اعلام کرده تحقیقات اولیه نشان می‌دهد در طول نمایش فیلم جوکر، یک مرد در حالیکه یک کوله پشتی مشکوک دارد به جلوی سینما می‌رود و مردم به این خاطر که تصور می‌کنند این فرد مسلح است از سالن فرار می‌کنند.

بیشتر بدانید : خشونت جوکر در آمریکا جنجال آفرین شد

این فرد بدون درگیری دستگیر شد و بعد از تحقیقات و بررسی‌ها مشخص شد او هیچ گونه اسلحه و وسیله خطرسازی را با خود حمل نمی‌کرده است، اما بعد از این حادثه به دادگاه برده شد و یک اخطار جدی به وی داده شده است. این دومین حادثه‌ای است که در ارتباط با فیلم «جوکر» در این منطقه رخ می‌دهد.

بازداشت مردی که باعث ایجاد وحشت در اکران «جوکر» شده بود
بازداشت مردی که باعث ایجاد وحشت در اکران «جوکر» شده بود


این جنجال و سر و صدا هفته هاست که محتوای این فیلم را احاطه کرده است و حتی باعث شده که پای ارتش نیز برای برقراری امنیت به این ماجرا باز شود. تاد فیلیپس،کارگردان این فیلم در پاسخ به جنجال‌ها می‌گوید که خشونت‌های داخل این فیلم تایید و ترویج آن‌ها نیست. او حتی به خشونت‌ها مورد استفاده در فیلم‌های اکشن مثل «جان ویک» واکنش نشان داده است.

فیلم سینمایی «جوکر» در این هفته به سینما‌ها آمده و تا کنون ۹۳ میلیون تنها در گیشه آمریکای شمالی فروش داشته است.


بیشتر بدانید : خیانت جوکر و خشم طرفداران سینما + عکس

بیشتر بدانید : جدیدترین عکس های واکین فینیکس و رابرت دنیرو در جوکر

بیشتر بدانید : رونمایی از اولین پوستر فیلم جوکر + عکس

بیشتر بدانید : جدیدترین عکس های جوکر و شروع صحنه های اکشن

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X