حضور متفاوت مهران غفوریان در سریال "قورباغه" به کارگردانی هومن سیدی، تحسین منتقدین و کاربران را برانگیخته است

نقش متفاوت مهران غفوریان در سریال قورباغه 

پخش قسمت دهم سریال "قورباغه" و حضور مهران غفوریان در یک نقش جدی و کاملا متفاوت با فیلم‌ها و سریال‌های قبلی‌اش واکنش‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته.

بسیاری درباره توان بازیگری او که سالها دیده نشده، نوشته‌اند و برخی توییت‌ها کارکتر او در "قورباغه" را به حدی جذاب می‌دانند که می‌تواند سوژه یک اسپین‌آف برای "قورباغه" باشد.

بیشتر بدانید : سریال "قورباغه" هومن سیدی: بازیگران و داستان سریال + تصاویر

مهران غفوریان در سریال قورباغه
مهران غفوریان در سریال قورباغه

روزنامه هفت صبح درباره این حضور نوشته:"هومن سیدی در قسمت دهم سریالش یک برگ برنده عجیب و غریب رو کرد. غفوریان بر خلاف دیگر همنسلانش از جمله مهران مدیری، رضا عطاران و سعید آقاخانی فرصت این را پیدا نکرده بود که در یک نقش جدی توانایی هایش را به رخ بکشد. او البته نقش جدی را یکبار در فیلم "ارادتمند، نازنین ، بهار، تینا" تجربه کرده بود، اما توقیف این فیلم باعث شد کسی ماحصل کار او را نبیند.قورباغه در واقع اولین مصاف مخاطب با غفوریان در یک نقش جدی است. چالش بزرگی که او توانسته به درستی از پس آن بر بیاید. شاید بعد از قورباغه با توجه به کاهش وزن شدید غفوریان او را در نقش های جدی بیشتر ببینم."

گریم مهران غفوریان در قورباغه
گریم مهران غفوریان در قورباغه

وحید سعیدی هم درباره بازی غفوریان نوشته: "یکی از ویژگی های بارز کارهای هومن سیدی بازی‌های روان، یکدست و البته خیرکننده بازیگرانش است. او تا الان بازیگران زیادی را به سینما معرفی کرده و حالا در قورباغه یک مهران غفوریان متفاوت و البته جذاب را پیش روی مخاطب قرار داده است. غفوریان در آستانه ۵۰ سالگی با قورباغه تولد دوباره‌ای را تجربه می‌کند".

 

بیشتر بدانید : سریال قورباغه +18 شد!+ عکس

بیشتر بدانید : چرا "قورباغه" ی هومن سیدی اینقدر جنجالی شد؟ + زمان پخش سریال

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: akharinkhabar.ir