عذرخواهی ویل اسمیت به خاطر حرکت جنجالی در اسکار 2022 + عکس
 ویل اسمیت، حمله و سیلی زدن به کمدین معروف در حین مراسم اسکار را خارج از حدود خواند و از کریس راک، به طور رسمی عذرخواهی کرد

ویل اسمیت، به‌طور رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد

به گزارش گاردین، ویل اسمیت، پس از سیلی زدن به کریس راک روی صحنه نود و چهارمین دوره جوایز اسکار، از این کمدین، آکادمی و بینندگان عذرخواهی کرد و گفت این حرکت نامناسب بوده و نشان دهنده مردی نیست که می خواهد باشم. 

بیشتر بدانید : ماجرای سیلی ویل اسمیت به مجری اسکار 2022 + تصاویر

پیامدهای اتفاق مراسم اسکار در حالی ادامه یافته که آکادمی علوم و هنرهای سینمایی، حمله اسمیت روی صحنه را محکوم و اعلام کرد تحقیقاتی را در این باره آغاز خواهد شد. اسمیت در طول سخنرانی خود برای دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از آکادمی عذرخواهی کرد، که مشخصاً شامل عذرخواهی از کریس راک نبود.

سیلی ویل اسمیت به کریس راک در اسکار 2022
سیلی ویل اسمیت به کریس راک در اسکار 2022

اسمیت در پیامی که در صفحه ایسنتاگرام خود منتشر کرد، ضمن عذرخواهی نسبت به اقدام خود نوشت که به شوخی کریس راک در مورد همسرش، جادا پینکت اسمیت که آشکارا در مورد ریزش موی او به دلیل بیماری آلوپسی صحبت می‌کرد، واکنش احساسی نشان داده است و اضافه کرد:

«خشونت در همه اشکالش مخرب است. رفتار من در مراسم اسکار شب گذشته غیرقابل قبول و غیرقابل توجیه بود. شوخی با خودم بخشی از کار است، اما شوخی در مورد وضعیت پزشکی همسرم برای من خیلی زیاد بود و من واکنش احساسی نشان دادم. می‌خواهم علناً از کریس راک عذرخواهی کنم، من خارج از حدود و اشتباه رفتار کردم. خجالت‌ زده‌ام و کارهایم نشان دهنده مردی نیست که می‌خواهم باشد. در دنیای عشق و مهربانی جایی برای خشونت نیست.»

اسمیت از آکادمی اسکار، تهیه‌کنندگان پخش تلویزیونی این مراسم، شرکت‌کنندگان، بینندگان و خانواده ویلیامز عذرخواهی کرد. اسمیت برای بازی در نقش ریچارد ویلیامز، پدر ونوس و سرنا  موفق به کسب جایزه اسکار ۲۰۲۰ در شاخه بهترین بازیگر مرد شد. 

 

بیشتر بدانید : برندگان اسکار 2022 اعلام شد

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir