منتقدان و طرفداران سریال نظرات مختلفی درمورد قسمت پایانی داستان زندگی نجات‌یافتگان پرواز اوشیانیک 815 در جزیره اسرارآمیز دارند.روزنامه یواس‌ای تودی فهرست 10 سئوال را منتشر کرده که ...
 
به گزارش خبر آن لاین، شبکه ای‌بی‌سی اعلام کرد حدود 13 میلیون و 500 هزار نفر آمریکایی قسمت آخر سریال معمایی ماجرایی «لاست» را تماشا کردند.
 این در حالی است که بسیاری از منتقدان و بینندگان معتقد هستند قسمت آخر به جای جواب دادن به سئوالات سریال، سئوالات دیگری را در ذهن ایجاد کرده است.
شبکه ای‌بی‌سی روز دوشنبه اعلام کرد قسمت آخر دو ساعت و نیمه «لاست» پربیننده‌ترین برنامه یکشنبه شب آمریکا بوده است. حدود 9 میلیون و 800 هزار نفر نیز «آنچه گذشت» دوساعته سریال با عنوان «لاست: سفر آخر» را تماشا کردند.
منتقدان و طرفداران سریال نظرات مختلفی درمورد قسمت پایانی داستان زندگی نجات‌یافتگان پرواز اوشیانیک 815 در جزیره اسرارآمیز دارند.
روزنامه یواس‌ای تودی فهرست 10 سئوال را منتشر کرده  که سریال به آنها پاسخ نداده است. از جمله اینکه  چرا جزیره نیاز به محافظت دارد و چرا نمی‌شود کودکی در جزیره متولد شود؟
مایک هیل، منتقد نیویورک تایمز در یادداشتی با عنوان «دیگر لاستی(گمشده‌ای) نیست، اما طرفداران در جستجو هستند» نوشت قسمت آخر «برای طرفداران بیشتر غوطه خوردن سرخوشانه‌ای در نوستالژی بود.»
مایک رایان، منتقد ونتی فیر هم معتقد است این سریال زیر سایه مکاشفه بزرگ و تصاویری که در واقع زندگی پس از مرگ را نشان می‌داد بود و به همین دلیل بسیاری از سئوالات طرفداران را بی‌جواب گذاشت.
او می‌نویسد: «هر سئوالی که در ذهن مانده و البته تعدادشان هم کم نیست بی‌مورد هستند. هیچکدام از وقایع مهم نبودند، فقط خود سفر مهم بود.»
پخش «لاست» از سال 2004 آغاز شد و یکی از پرهزینه‌ترین و بلندپروازترین سریال‌های تلویزیون آمریکا بود که در سراسر دنیا طرفدار داشت. این سریال برنده 58 جایزه از جمله گلدن گلوب و امی شده است.
 
 گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:khabaronline.ir
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X