فیلم تلویزیونی داماد خوش قدم روایتی جذاب از خواستگاری های پی در پی یک جوان است که در هر مرتبه با مسائلی مواجه می شود و برای انتخاب همسر آینده خود دچار سردرگمی شده است...


به گزارش سینمای ما، فیلم تلویزیونی "داماد خوش قدم" به کارگردانی کاظم راست گفتار و تهیه کنندگی محمد کمالی پور، بزودی در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود. 
فیلم تلویزیونی "داماد خوش قدم" روایتی جذاب از خواستگاری های پی در پی یک جوان است که در هر مرتبه با مسائلی مواجه می شود و برای انتخاب همسر آینده خود دچار سردرگمی شده است.
در فیلم تلویزیونی "داماد خوش قدم" محمدرضا هدایتی، نادر سلیمانی، افسر اسدی، فلامک جنیدی، سعید پیردوست، رضا بنفشه خواه، هادی کاظمی، نادیا دلدار گلچین، شاپور کلهر، ساقی زینتی، فاطمه شکری و آزاده مهدی زاده بازی می کنند.
دیگرعوامل این فیلم عبارتند از مدیر تصویربرداری؛ یوسف شهیدی فر، نورپرداز؛ عباد به افروز، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز؛ هومن خواجه نوری، صدابردار؛ امیر پرتو زاده، طراح صحنه و لباس؛ شهرام غدیری فرد، گریم؛ مهری شیرازی، تدوین و صداگذاری؛ حامد رضی، مدیر تولید؛ پیمان جعفری، مدیر تدارکات؛ محمد فیلی، موسیقی؛ نیما نورمحمدی.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: cinemapress.ir
 
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X