این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون كه در رشته‌های هنری دیگری همچون مجسمه‌سازی و عكاسی هم فعالیت می‌كند، امروز 29 خردادماه با ارایه سه عكس در نمایشگاه لایه‌های طبیعت حضور دارد...

به گزارش ایسنا، رضا كیانیان ـ بازیگر سینما و تئاتر ایران ـ این روزها در سالروز تولد 59 سالگی‌اش با ارایه سه عكس در نمایشگاه «لایه‌های طبیعت» حضور دارد. 
این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون كه در رشته‌های هنری دیگری همچون مجسمه‌سازی و عكاسی هم فعالیت می‌كند، امروز 29 خردادماه با ارایه سه عكس در نمایشگاه لایه‌های طبیعت حضور دارد.
این نمایشگاه كه امروز گشایش می‌یابد، دربردارنده آثار نقاشی و عكاسی است كه به صورت گروهی برگزار می‌شود.
رضا كیانیان طی هفته‌های آینده با آغاز فیلمبرداری «یك حبه قند» جلوی دوربین رضا میركریمی می‌رود و در این اثر سینمایی با بازیگرانی چون هدایت هاشمی، نگار عابدی، نگار جواهریان و ... همبازی است.
این بازیگر تئاتر اخیرا در نمایش جدید آتیلا پسیانی «پروفسور بوبوس» ایفای نقش كرد كه اجرای آن روز 21 خردادماه به پایان رسید.
رضا كیانیان كه پیش از این در اجرای برخی پروژه‌های تئاتری‌اش ناكام مانده است، آرزومند است در نمایش‌های «مردی برای تمام فصول»،«مكبث»، «مرغ دریایی»، «ریچارد سوم»، «آمادئوس» و «گالیله» بازی كند.
رضا كیانیان به خاطر بازی در فیلم «خانه‌ای روی آب» سیمرغ بلورین بازیگر نقش اول را از جشنواره فجر گرفت و سال 76 به خاطر بازی در فیلم «آژانس شیشه‌ای» جایزه برگزیده‌ی بازیگر نقش دوم را كسب كرد. او همچنین به خاطر بازی در فیلم «یك بوس كوچولو» بهمن فرمان آرا جایزه بازیگری جشن سینما را گرفت.
او چندسال پیش هم به خاطر طراحی صحنه و لباس نمایش «نیلوفر آبی» به كارگردانی حمید امجد، جایزه بهترین طراحی صحنه و لباس را از جشنواره تئاتر فجر دریافت كرد.
 
 گردآوری: گروه فرهنگ وهنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X