برترین‌های گردشگری شهری اروپا از میان 101 شهر توریستی این قاره در ششمین اجلاس سالیانه موسسه بازاریابی شهرهای اروپا در لاس پالماس اسپانیا، معرفی شدند...
 
 به گزارش میراث آریا، موسسه بازاریابی شهرهای اروپا(ECM)، شبکه‌ای پیشرو در معرفی سازمان‌های گردشگری شهری در اروپا، در تازه‌ترین گزارش خود، 10 شهر برتر گردشگری این قاره را معرفی کرد.
برترین‌های گردشگری شهری اروپا از میان 101 شهر توریستی این قاره در ششمین اجلاس سالیانه موسسه بازاریابی شهرهای اروپا در لاس پالماس اسپانیا، معرفی شدند.
این انتخاب که براساس آمارگیری از 89 عضو این موسسه صورت گرفت، شاخص‌های گوناگونی همچون عمکرد شهرهای اروپایی در سال 2009 و ارائه گرایش‌های عمده گردشگری شهری بین سال‌های 2004 تا 2009 را برای معرفی برترین‌های این بخش مد نظر قرار داده بود.
بر طبق این نظرسنجی شهرهای لندن، پاریس، برلین، رم، مادرید، بارسلون، پراگ، وین،‌مونیخ و آمستردام، 10 شهر برتر گردشگری اروپا در سال 2009 معرفی شدند.
گفتنی است در این نظر سنجی، آینده گردشگری شهرهای منتخب در سال 2010 نیز مورد ارزیابی قرار گرفت که مجددا شهرهای منتخب از شانس بیشتری برای جذب گردشگر برخوردار شدند
  
گردآوری:گر.وه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: chtn.ir
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X