رویا نونهالی» در نخستین فیلم سینمایی «گلاب آدینه» با عنوان «پری‌ دریایی» ایفای نقش می‌كند...

 

 


«حسین محبی»،مدیر روابط عمومی و انتخاب بازیگر این پروژه در گفتگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت:حضور «رویا نونهالی» و «نورا هاشمی» در این پروژه قطعی شده است و مابقی بازیگران با عقد قرارداد اعلام می‌شوند.
وی با بیان این مطلب كه «پری دریایی»،پروژه‌ای پر بازیگر است،اظهار داشت:این پروژه حدود 60 پرسوناژ دارد با این اوصاف پروژه پر بازیگری است. ما این روزها مشغول انتخاب بازیگران و عوامل‌ هستیم كه حدود 70 درصد از بازیگران كار نیز انتخاب شده‌اند و برای انتخاب باقی بازیگران همچنان مشغول گرفتن تست هستیم.
محبی به فارس گفت:فیلمبرداری این فیلم،25 مرداد ماه آغاز می‌شود كه حدود دو ماه بطول می‌انجامد.مكان فیلمبرداری كار،یك لوكیشن ثابت است و در فضای یك دبیرستان می‌گذرد.
بنابراین گزارش، داستان «پری‌دریایی» كه فیلمنامه‌ آن را چیستا یثربی نوشته،به سال 1313 برمی‌گردد كه در آن، خانم توران مدرسه‌ شبانه‌روزی دخترانه‌ای در تهران تاسیس می‌كند و ...
«پری دریایی» نخستین تجربه كارگردانی «گلاب آدینه» در سینما است كه توسط «كریم آتشی» و با مشاركت مركز گسترش سینمای مستند و تجربی در مؤسسه فرهنگی هنر هفتم تولید می‌شود. 

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : خبرگزاری فارس
 

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X