سیمرغسیمرغ

وی افزود: 4 فیلم حاضر در گروه‌های سینمایی عبارتند از: «آواز گنجشك‌ها» ساخته مجید مجیدی در گروه سینمایی استقلال،‌ «كنعان» ساخته مانی حقیقی در گروه سینمایی...
« آش سبز» و «پرونده هاوانا» به فیلم‌های عیدفطر اضافه شد.
سخنگوی شورای صنفی نمایش از قطعی شدن نمایش 6 فیلم در اكران عید فطر خبر داد و گفت: نمایش فیلم «سه زن» در گروه عصر جدید هنوز قطعی نشده است.  
«محمدرضا صابری»  در مورد قطعیت فیلم‌هایی كه عید فطر در سینمای تهران اكران می شود، گفت: 4 فیلم به شكل قطعی در عید فطر امسال اكران خواهد شد و قرارداد این فیلم‌ها ثبت شده است.
وی افزود: 4 فیلم حاضر در گروه‌های سینمایی عبارتند از: «آواز گنجشك‌ها» ساخته مجید مجیدی در گروه سینمایی استقلال،‌ «كنعان» ساخته مانی حقیقی در گروه سینمایی آزادی، «نسكافه داغ داغ» ساخته علی قوی‌تن در گروه سینمایی قدس و «دعوت» ساخته ابراهیم حاتمی‌كیا در گروه سینمایی آفریقا.
صابری تصریح كرد: دو فیلم «آتش سبز» و «پرونده هاوانا» نیز عید فطر امسال در گروه سینماهای آزاد به نمایش درمی‌آیند.
وی افزود: گروه سینمایی عصر جدید نیز قصد دارد فیلم «سه زن» ساخته منیژه حكمت را برای عید فطر اكران كند اما این مسئله هنوز قطعیت پیدا نكرده است.
پیش از این برخی رسانه‌ها از اكران فیلم «همیشه پای یك زن در میان است» ساخته «كمال تبریزی» در عید فطر خبر داده بودند در حالی كه این فیلم قبل از «نسكافه داغ‌داغ» به نمایش درمی‌آید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع خبرگزاری فارس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X