سیمرغسیمرغ

این كارگردان در مورد پروژه «بیست» (عبدالرضا كاهانی) كه تهیه‌كنندگی آن را برعهده گرفته گفت: مهتاب كرامتی جدیدترین بازیگری است كه به پروژه بیست ملحق شده و به همراه...
  «پوران درخشنده» از حضور «مهتاب كرامتی» به عنوان بازیگر فیلم «بیست» خبر داد.  
این كارگردان در مورد پروژه «بیست» (عبدالرضا كاهانی) كه تهیه‌كنندگی آن را برعهده گرفته  گفت: مهتاب كرامتی جدیدترین بازیگری است كه به پروژه بیست ملحق شده و به همراه پرویز پرستویی جلوی دوربین می‌رود.
وی افزود: پیش تولید روند مناسبی را طی می‌كند و قرار است پانزدهم مرداد ماه این فیلم را كلید بزنیم .
بنا بر این گزارش، ازبینی لوكیشن های«بیست» در حال انجام است و بازیگران مطرح دیگری هم در روزهای آینده به این گروه اضافه می‌شوند.
از جمله دیگر عوامل بیست میتوان به مهران احمدی(دستیار و برنامه‌ریز كارگردان)، شیما منفرد(منشی صحنه)، مژگان قائم مقامی(سرمایه‌گذار) وعباس درخشنده و جمهور شكیبا (مدیران تولید)اشاره كرد.
به گزارش فارس،فیلم «بیست» درباره یك تالار پذیرایی است كه تعدادی كارگر در آن مشغول به كار هستند و وابستگی عاطفی و كاری به تالار دارند. تالار قرار است در بیست روز بعد تعطیل شود. آنها در این روزها باید تلاش كنند این اتفاق نیافتد.
این فیلم سومین كار سینمایی عبدالرضا كاهانی پس از دو فیلم «آدم» و «آن جا» است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: خبرگزاری فارس
    
  
 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X