موسسه طب بیماری کودکان پیشنهاداتی را برای درمان و آزمایش کلسترول برای ارائه داد. طبق توصیه‌های این موسسه آزمایش کلسترول برای ....
 

موسسه طب بیماری کودکان پیشنهاداتی را برای درمان و آزمایش کلسترول  ارائه داد. طبق توصیه‌های این موسسه آزمایش کلسترول برای کودکان و بزرگسالانی که سابقه بیماری کلسترول بالا و بیماریهای قلبی را دارند تعیین گردید. همچنین این موسسه انجام این آزمایش را برای بیمارانی که این بیماری در خانواده آنها ارثی نمی‌باشد و یا آنهایی که سابقه بیماریهایی نظیر بیماری قلبی، چاقی، فشار خون بالا و یا دیابت در آنها ارثی می‌باشد نیز الزامی دانست.

این سری آزمایش را می‌توان بعد از 2 سالگی و قبل از 10 سالگی انجام داد. بهترین روش برای آگاهی از کلسترول بیماران بررسی نمودار می‌باشد.

 اگرنتیجه آزمایش کودکی بین حالت نرمال  و رو به بالا باشد باید آزمایش برای مدت 3 تا 5 سال تکرار شود. برای کودکانی که بیشتر از 8 سال سن دارند و کلسترول بد آنها بالا است باید درمان جهت کاهش کلسترول در آنها شروع شود.

برای کاهش کلسترول کودکان با سن پایینتر و کلسترول بالا باید بر روی کاهش وزن آنها و بالا رفتن فعالیت بدنی و تغذیه مناسب تمرکز نمود. این موسسه حتی بر روی مصرف لبنیات کم چرب نظیر شیربرای کودکانی زیر 1 سال که از چاقی رنج می‌برند نیز تاکید نموده است. 
 
تهیه و ترجمه : گروه سلامت سیمرغ ـ مهرنوش نصوری
اختصاصی سیمرغ     www.seemorgh.com/health
   
 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X