لاغری سریع با خوردن 8 خوراکی قبل از خواب!!
بهترین راه برای تقویت متابولیسم، بهبود خواب شبانه و لاغری سریع، مصرف ۸ ماده غذایی قبل از خواب است

8 خوراکی را قبل از خواب شبانه بخورید تا سریعتر لاغر شوید!

برای اغلب افراد این تصور وجود دارد که گرسنه به خواب رفتن در هنگام شب و اجتناب از دریافت هر گونه ماده غذایی، آنها را سریع تر به اهداف کاهش وزن شان می رساند. این در حالی است که اثبات شده، گرسنه به خواب رفتن امکان بیدار شدن با ضعف شدید و انتخاب مواد غذایی ناسالم را در نیمه های شب و حتی در وعده صبحانه بیشتر می کند.

بیشتر بدانید : لاغری سریع با 7 کار ساده!!

لاغری سریع با ماست یونانی

این نوع ماست به علت محتوای پروتئین بالا و قند کم، به شما در ساخت عضله و کاهش وزن موثرف کمک می کند. مطالعات منتشر شده در مجله آمریکایی فیزیولوژی نشان داده است که خوردن پروتئین درست قبل از زمان خواب شبانه، منجر به تحریک سنتز پروتئین و بهبودی رشد ماهیچه ها می شود. دریافت کافی پروتئین، کلید اصلی کاهش وزن است.

لاغری سریع با گیلاس

منبع طبیعی ملاتونین است؛ هورمونی که چرخه خواب و بیداری را تنظیم می کند. نوشیدن آب گیلاس قبلا از زمان خواب نه تنها به بهبود خواب کمک می کند، بلکه به سبب وجود آنتی اکسیدان ها می تواند التهاب بدن را از بین برده و در کاهش وزن موثر باشد.

لاغری سریع با کره بادام زمینی

مصرف نان کامل تست همراه با کره بادام زمینی یک میان وعده مفید برای زمان قبل از خواب شبانه است. کره بادام زمینی سرشار از تریپتوفان است؛ اسید آمینه ای که به بهبود خواب شبانه کمک میکند. کره بادام زمینی یکی از گزینه های مفید چربی سوز و منبع عالی پروتئین گیاهی نیز محسوب می شود و در ساخت عضله و از بین بردن چربی شکمی نقش دارد.

لاغری سریع با گوشت بوقلمون

تریپتوفان موجود در گوشت بوقلمون موجب خواب آلودگی می شود. پروتئین این گوشت نیز به ساخت عضله حتی در هنگام خواب کمک می کند.

لاغری سریع با خوردن 8 خوراکی قبل از خواب
لاغری سریع با خوردن 8 خوراکی قبل از خواب

لاغری سریع با موز

می دانستید که موز نیز منبع تریپتوفان است؟ اسیدهای آمینه موجود در این میوه به خواب سریع تر کمک می کند و فیبر موجود در آن شما را در تمام طول شب سیر نگه می دارد.

لاغری سریع با شیر گرم

یک نوشیدنی ایده آل برای کاهش وزن و منبع تریپتوفان است. کلسیم موجود در شیر به کاهش چربی شکمی کمک می کند.

لاغری سریع با کفیر

کلید از دست دادن وزن می تواند از طریق حفظ سلامت روده ها باشد. تحقیقات نشان داده افزایش باکتری های مفید در روده به کاهش وزن کمک می کند. در این میان مصرف محصولات پروبیوتیک از جمله کفیر که هم منبع غنی از تریپتوفان و هم کلسیم محسوب می شود، توسط متخصصان تغذیه توصیه شده است.

لاغری سریع با بادام

مصرف ۵ گرم بادام قبل از زمان خواب به ساخت عضله به طرز باورنکردنی کمک میکند. فیبر موجود در بادام نیز در تمام طول شب شما را سیر نگه می دارد. بادام یک غذای فوق العاده با خاصیت چربی سوزی است.بیشتر بدانید : لاغری آسان با ترکیب ماست با 4 ماده غذایی!!

بیشتر بدانید : برای لاغر شدن این مواد غذایی را بعد از ساعت 16 نخورید!!

بیشتر بدانید : لاغری سریع با 5 پیشنهاد ساده!!

  بیشتر بدانید : لاغری با 13 روش پانزده دقیقه ای!!

بیشتر بدانید : لاغری سریع با چند سبزی مفید!!

بیشتر بدانید : رژیم فستینگ چیست؟ 6 روش جالب این رژیم برای لاغری سریع

بیشتر بدانید : لاغری سریع و آسان با رژیم تخم مرغ


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : آوای سلامت