برای کوچک کردن شکم ام چه کنم؟
برای کاهش وزن مناسب و کاهش چاقی شکمی کافی است به چند نکته ساده توجه کنید و با رعایت این نکات وزن خود را بر اساس اصول علمی کاهش دهید

چرا شکم ام صاف نمی‌ شود؟

اسموتی گیاهی-پروتئینی بنوشید

نوشیدن اسموتی‌های سالم و مقوی مثل اسموتی ترکیبی شیر و خرما می‌تواند به روند کاهش وزن شما کمک زیادی کند. البته مشروط بر آن که شیر پرچرب نباشد و بیش از حد نیز خرما یا شکر اضافه نکنید، شیر سویا نیز از دیگر نوشیدنی‌هایی است که می‌تواند به روند کاهش وزن شما کمک کند.

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با 8 راه ساده ای که باورتان نمی شود!!

ماهی بخورید

پروتئین‌های بدون چربی مانند ماهی یک راه عالی برای مبارزه با چربی و تقویت سوخت و ساز بدن است. ماهی شامل مقدار زیادی اسید‌های چرب امگا ۳ سالم است و در نتیجه می‌توان یک منبع غنی و مفید و مناسب بای تامین انرژی بدن باشد.

میوه بخورید

میوه‌های خشک می‌توانند منبع خوبی از مواد مغذی و فیبر باشند. اگر به میوه‌های تازه عادت ندارید می‌توانید میوه خشک بخورید، اما اگر به میوه تازه علاقه مندید، میوه تازه بخورید.

برای کوچک کردن شکم ام چه کنم؟
برای کوچک کردن شکم ام چه کنم؟

قبل از خواب دوش بگیرید

برخی پژوهش‌ها نشان می‌دهد که دوش گرفتن می‌تواند تاثیر مثبتی روی سلامتی داشته باشد و حتی اگر این کار را در ساعات پایانی شب انجام دهید، می‌توانید به روند کاهش وزن خود کمک کنید.

برای صبحانه بلغور جو دوسر میل کنید

خوردن بلغور جو دوسر به علت سرشار بودن از سبوس و خواص بالای خود می‌تواند روند فعالیت روده بزرگ را بهبود بخشیده و باعث کاهش التهاب بدن شود.بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم در کمترین زمان با 8 نکته!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم، این بار با خوراکی های شکم صاف کن!!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم با یک تکنیک 2 دقیقه ایگردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع: entekhab.ir