تعریف ویکتوریا بکام: شوهرم خوش تیپ، دوست داشتنی است
ویکتوریا بکام از زندگی با دیوید در کنار فرزندانش ابراز رضایت می‌کند و می‌گوید بیشتر وقت‌ها نوبتی عهده‌دار مراقبت از بچه‌ها می‌شوند

خوش‌شانس هستم که دیوید عشق زندگی‌ام است

دیوید بکام فوق‌ستاره سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس که بیشتر وقتش را در آمریکا و میامی سپری می‌کرد حالا سروکله اش در لندن پیدا شده است. او به تازگی به همراه ۳ فرزندش در پارک شگفتی زمستانه لندن در حین سورتمه‌سواری دیده شده که در کنار دخترش هارپر، مشغول جیغ کشیدن است! دیوید در شرایطی دو پسر و تک دخترش را به شهر بازی برده است که خبری از بروکلین، بزرگترین پسر و همچنین ویکتوریا، همسرش نبود. دیوید ۴۴ ساله به‌همراه کروز ۱۴ ساله، هارپر ۸ ساله و رومئو ۱۷ ساله به تفریح رفته بودند. از قرار معلوم در این تفریح بیش از آنکه به فرزندان دیوید خوش بگذرد او خودش کیف کرده است!

ویکتوریا، همسر دیوید هم در شرایطی در این تفریح غیبت داشته که دوباره مثل تمام سال‌های پیش شایعاتی مبنی بر اختلاف این دو به گوش می‌رسد و حتی رسانه‌های انگلیسی خبر می‌دهند که این دو قرار است به زودی از همدیگر جدا شوند. با وجود چنین شایعاتی، دیوید و ویکتوریا جشن ۲۰ سالگی ازدواج‌شان را برگزار کرده‌اند و ویکتوریا هم می‌گوید هر روز به این شایعات گوش می‌کند و به آن‌ها می‌خندد. ویکتوریا که برای حضور در برنامه‌ای زنده‌ای در آمریکا روی آنتن قرار گرفته بود درباره رابطه اش با دیوید بکام گفت: «خب من الان ۲۰ سال است که با او ازدواج کرده‌ام، پس، کمی دوستش دارم. او پدر خوبی است؛ بهتر است تصحیح کنم و بگویم پدر بسیار بسیار خوبی است.»

ویکتوریا از زندگی با دیوید در کنار فرزندانش حرف می‌زند و می‌گوید بیشتر وقت‌ها نوبتی عهده‌دار مراقبت از بچه‌ها می‌شوند. «دیوید واقعاً مرد خوبی است. او مراقب بچه‌هاست و بعد جای‌مان را با هم عوض می‌کنیم. وقت‌هایی که من در خانه‌ام او به کارهایش می‌رسد، پس همیشه یکی از ما دو نفر در خانه هستیم تا از بچه‌ها مراقبت کنیم.»

دیوید بکام از زمانی‌که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده همیشه سرش شلوغ بوده است؛ او برخلاف بسیاری از هم‌نسلان فوتبالی اش که عرصه مربیگری را انتخاب کرده‌اند وارد کار تجارت و بیزینس شد. حالا او کلی خط تولید لباس انحصاری برای خودش دارد و چند سالی هم می‌شود که در‌گیر راه‌اندازی باشگاه خودش یعنی اینتر میامی است. تیمی که به‌زودی قرار است رقابت‌هایش در لیگ فوتبال آمریکا را از سر بگیرد. این روز‌ها می‌گویند دیوید مشغول مذاکره با ستاره‌های پا به سن گذاشته فوتبال اروپاست تا بتواند آن‌ها را راضی کند چند سال آخر بازی‌شان را در اینتر میامی سر کنند. هرچند که هنوز هم بیش از آنکه فعالیت‌های فوتبالی دیوید در چشم باشد، عکس‌های فشن او با مدل مو‌های مختلف و لباس‌های شیک روی جلد مجلات می‌رود.

ویکتوریا، همسر دیوید در این مورد می‌گوید: «خب خودتان خوب می‌دانید که دیوید به طرز باورنکردنی‌ای خوش‌تیپ است ولی او همزمان همسری بی‌نظیر، پدری باشکوه و منبع الهامی برای همه ماست. دیوید واقعاً به سختی کار می‌کند و زحمت می‌کشد. خوش‌شانس هستم که چنین عشقی دارم.»

با وجود این تعریف‌ها، اما هنوز سایه شایعات سنگینی می‌کند؛ پیش‌تر دیوید بکام در گفت‌وگویی عنوان کرده بود وقتی سال‌ها با کسی زندگی می‌کنید بالاخره ممکن است مورد ناراحت‌کننده‌ای هم وجود داشته باشد. جمله‌ای سنگین که بسیاری می‌گفتند به معنی پایان این رابطه عاشقانه است. ویکتوریا، اما می‌گوید نگران زندگی زناشویی اش نیست: «من نگران نیستم پس بهتر است کس دیگری هم نگران این موضوع نباشد. ما عاشق و معشوق همدیگر هستیم. بعضی‌وقت‌ها مردم چیز‌های احمقانه‌ای درباره ما می‌گویند ولی دیگر به این موارد عادت کرده‌ایم. خیلی‌ها ذهن‌شان را درگیر چنین حواشی و شایعاتی می‌کنند ولی خودمان اهمیتی نمی‌دهیم. بالاخره وقتی شما با کسی ازدواج می‌کنید می‌دانید که روز‌های خوب و بدی در انتظارتان است. زندگی خانوادگی ما هم به گونه‌ای است که همیشه در چشم است. به هر حال این موضوع را پذیرفته و سال هاست با آن کنار آمده‌ایم.» دیوید و ویکتوریا سال ۱۹۹۹ با یکدیگر ازدواج کرده‌اند و الان ۴ فرزند هم دارند؛ بروکلین ۲۰ ساله پسر بزرگ خانواده است و هارپر ۸ ساله‌ام تنها دختر و البته آخرین فرزند خانواده بکام است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی