تتت

لوریس کاریوس، دروازه بان آلمانی تیم لیورپول قرارداد قرضی خود را با باشگاه بشیکتاش فسخ کرد

بازگشت لوریس کاریوس به لیورپول

در نقل و انتقالات تابستانی بود که لوریس کاریوس به شکل قرضی از لیورپول جدا شد و با عقد قراردادی دو ساله به سوپر لیگ ترکیه و باشگاه بشیکتاش پیوست تا شاید بتواند روزهای تلخ گذشته را به فراموشی بسپارد و بعد از اتمام قراردادش با انگیزه‌ای مضاعف به آنفیلد بازگردد.

اوضاع برای دروازه‌بان آلمانی در بشیکتاش نیز به خوبی پیش نرفت و او چند اشتباه عجیب و غریب نیز در لباس این تیم ترکیه ای انجام داد. درست مثل همان اشتباهاتی که در لیورپول مرتکب شده بود که اوج آن فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ باز می گشت؛ جایی که او با دو اشتباه مرگبار منجر به شکست لیورپول مقابل رئال مادرید شد تا این تیم از کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا باز بماند.

عملکرد متوسط کاریوس در ترکیب بشیکتاش باعث شد که حضور این دروازه‌بان آلمانی در ترکیه پس از دو فصل به اتمام برسد؛ چرا که دقایقی پیش مشخص شد که او قرارداد خود را با بشیکتاش فسخ کرد و به این ترتیب باید به لیورپول بازگردد.

با این حال باید منتظر ماند و دید که واکنش باشگاه لیورپول به این موضوع چه خواهد بود و آیا آن ها کاریوس را برای فصل بعد حفظ خواهد کرد یا خیر.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X