ممنوعیت خوردن سس کچاپ با دستور سرمربی!
بازیکنان تیم فوتبال استون‌ویلا از این پس اجازه نخواهند داشت که همراه با وعده‌های غذایی‌شان در زمین تمرینی این تیم سس کچاپ استفاده کنند

تصمیم عجیب جرارد؛ سس کچاپ ممنوع شد!

استیون جرارد سرمربی جدید استون‌ویلا (شنبه) در حالی اولین بازی‌ دوران مربیگری‌اش در لیگ برتر انگلیس را آغاز می‌کند که تیمش در ویلاپارک میزبان برایتون خواهد بود. کمی بیش از یک هفته‌ از انتصاب جرارد به‌عنوان سرمربی استون‌ویلا می‌گذرد و او در این مدت سعی کرده است کوچکترین فرصتی را برای نشان دادن اقتدارش از دست ندهد.

یکی از کارهایی هم که او در این زمینه انجام داده است اعمال یکسری محدودیت‌ها برای بازیکنان تیم از جمله محروم کردن آنها از مصرف سس کچاپ به همراه وعده‌های غذایی‌شان بوده است.

پیش از این شایعات فراوانی منتشر شده بود مبنی بر اینکه سرمربی جدید استون ویلا به سبک آنتونیو کونته (سرمربی تاتنهام) قصد ندارد برای سروسامان دادن به وضعیت تیمش فقط به مسائل فنی اکتفا کند و به همین دلیل او در همه زمینه‌ها برای بازیکنانش برنامه دارد.

سرمربی سابق تیم رنجرز اسکاتلند در نشست خبری پیش از اولین بازی‌اش به‌عنوان سرمربی استون‌ویلا در پاسخ به سؤال یک خبرنگار مبنی بر اینکه آیا صحت دارد که استفاده از سس کچاپ در زمین تمرینی تیم تحت هدایت او ممنوع شده است، گفت: سس کچاپ قبل از اینکه من در اینجا دست کسی ببینم، ممنوع شده بود. بازیکن تیم من باید ذهنیتی درست داشته باشد. برای نخبه شدن باید سختی کشید.

کمتر از یک ماه دیگر جرارد 41 ساله به خانه تنها تیم دوران بازیگری‌اش یعنی لیورپول برمی‌گردد و در آنجا با یورگن کلوپ سرمربی آلمانی قرمزپوشان مرسی‌ساید ملاقات خواهد داشت. او با بیان اینکه این ملاقات برای او لحظه‌ای احساسی را خواهد ساخت، گفت: من قبل از این هم با کلوپ تماس‌هایی داشته‌ام. یک بار که سگ‌هایش را برای قدم زدن بیرون برده بود، او را دیدم. وقتی به‌عنوان سرمربی استون‌ویلا انتخاب شدم او به من پیام داد و گفت بی‌صبرانه منتظر آن است که کنار زمین مرا در آغوش بگیرد.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir