شرم‌آورترین فیلم‌های بازیگران اسکاری هالیوود! + تصاویر
با نگاهی به ناراحت كننده ترین نقشهایی كه كاندیداهای اسكار و برندگان آن ایفا كردند می‌توان دریافت كه آنها آرزو می‌كنند ای كاش می‌شد....

از برد پیت تا جورج کلونی: نگاهی به نقش های ضعیف بازیگران اسکاری

با نگاهی به ناراحت كننده ترین نقشهایی كه كاندیداهای اسكار و برندگان آن ایفا كردند می‌توان دریافت كه آنها آرزو می‌كنند ای كاش می‌شد این كارها را از رزومه حرفه ای شان پاك كنند. 

مریل استریپ در ماما میا (2008)

شاید این فیلم پرفروش ترین فیلم موزیكال همه زمانها باشد اما بزگترین بازیگر زن دنیا با بر تن داشتن یك مانتو و یك شال پر شروع به خواندن آهنگ "ملكه رقاص" (Dancing Queen) می‌كند هم نمی‌تواند باعث كمتر شدن احساس حقارت آن گردد.

بیشتر بدانید : رتبه بندی فیلم های مریل استریپ از بدترین تا بهترین!

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریمریل استریپ

جرج كلونی در فیلم بتمن و رابین 1997

در حال حاضر وی در صدر لیست جذاب ترین مردان هالیوود قرار دارد اما زمانی بود كه تقلا می‌كرد تا موفقیتش در سریال ER را به یك  سیر شغلی تبدیل كند اما جداً تیرش به خطا رفت زیرا كه مبارز شنل به دوش در كار اغراق گونه به كارگردانی جویل شوماخر مسئولیت انتخابش را بر عهده گرفت.

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریجورج کلونی

هال بری در فیلم زن گربه ای 2004

پس از درخشش در فیلم  Monster,s Ball و برنده شدن جایزه اسكار، ایفای نقش اول در فیلم نابخردانه زن گربه ای  موجب سقوط فاحش وی شد.  تنها افتخار این فیلم كسب ریتینگ خفت بار 10% در بخش نقد فیلم سایت گوجه فرنگی های خراب (Rotten Tomatoes) می‌باشد و ارمغانش برای  هال بری كسب جایزه Razzie برای بدترین بازیگر در سال 2005 می‌باشد.

بیشتر بدانید : این بازیگران به نقش های معروفی که بازی کردند افتخار نمی کنند! + عکس

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریهال بری

گری اولد من در نامه اسكارلت 1995

اولد من این هنرپیشه انگلیسی احتمالا می‌بایست از بازی در مقابل دمی‌ مور در فیلم منتقدانه كه با اقتباسی آزاد از رمان كلاسیك اثررمان نویس آمریكایی هائتورن ساخته شده است احساس ندامت داشته باشد.

بیشتر بدانید : گری اولدمن متهم به کتک کاری همسرش شد + واکنش پسرش

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریگری اولدمن

میشل ویلیامز در فیلم نهر دائسون  2003- 1998

شاید نقش كار راه اندازی ویلیامز به عنوان یك نوجوان سركش به نام جن لیندلی (Jen Lindley) پیش درآمد محكم كردن جایگاه واقعی بازیهای كاملاً پیچیده و غمگین وی در فیلمهایی چون والنتاین آبی  و فیلم عاشقانه كوهستان بروك بك باشد.  چه كسی فكر می‌كرد كه یك روز ستاره ای از شبكه تلویزیونی WB قادر باشد برای سه دوره نامزدی اسكار فخرفروشی كند.

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریمیشل ویلیامز

كالین فرث در فیلم " آنچه یك دختر می‌خواهد" 2003

مردی كه نقش آقای دارسی و پادشاه جرج ششم را بازی می‌كند  و مارك دارسی با پوشیدن شلوار چرم  و نواختن گیتار در مقابل آیینه درطول این كمدی آماندا باینس (Amanda Bynes) بخش اعظم  آراستگی و جذابیت انگلیسی گونه خود را از دست داد.

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریكالین فرث

هیلاری سوانك در فیلم كودك كاراته كار آینده 1994

شاید سوانك دو بار  به خاطر فیلمهای "پسرها گریه نمی‌كنند" و "فرزند میلیون دلاری" جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت كرده باشد اما اولین نقش اولش با آقای میاگی (Mr.Miyagi ) در 4 قسمت از سریال كودك كاراته كار می‌باشد.


شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریهیلاری سوانك

كنت كارانگ Kenneth Karanagh در فیلم غرب وحشی 1999

شاید باورش سخت باشد اما واقعاً این بازیگر و كارگردان شكسپیری كنت كارانگ است كه در در فیلم مزخرف و بی معنی پر فروش تابستانی ویل اسمیت با نام غرب وحشی در نقش یك شروربا سبیل های بلند تاب داده شده ظاهر شده است.

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریكنت كارانگ

ساندرا بولاك در فیلم سرعت Speed 2: Cruise Control  1997

ایفای نقش آنی در فیلم سرعت (شماره 1) برگ برنده ای برای بولاك بود اما نتوانست دنباله این فیلم كه همان سرعت شماره 2 می‌باشد را بدون مشكل ادامه دهد. او درس عبرت قابل قبولی داشت با این حال وقتی به فیلمی‌ خیره شده اید كه كیانو ریویز آن را رد كرده است نگران باشید.

بیشتر بدانید : ساندرا بولاک به «سرعت» مشهور شد

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاریساندرا بولاك

برد پیت در فیلم جو بلك را ملاقات کن 1998

مطمئناً او بازیگر زیبایی است اما حضور براد پیت با موهای بلوند كم رنگ تنها به فاكتورهای آبكی این فیلم 3 ساعته خواب آور می‌افزاید.    
 

شرم‌ آورترین فیلم‌ های بازیگران اسکاری
برد پیت

بیشتر بدانید : کسالت‌بارترین فیلم‌های تاریخ سینما!!

بیشتر بدانید : بازیگران محبوب ایرانی و خارجی، با نقش های بدی که از آنها توقع نداشتیم!


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture  
اختصاصی سیمرغ