تهیه کننده سرشناس ادعا کرده که  با بازیگر زن مشهور روابط غیر اخلاقی داشته است

اعتراف سینماگر معروف درباره روابط غیراخلاقی با جنیفر لارنس

اخیرا هاروی وینشتاین ادعا کرده که با جنیفر لارنس بازیگر سرشناس و برنده اسکار آمریکایی هم رابطه غیر اخلاقی داشته و این ارتباط بوده که منجر به گرفتن اسکار توسط خانم بازیگر شده است.

این موضوع اما با اعتراض لارنس همراه بود. بازیگر مجموعه فیلم های «مردان ایکس» و «بازی های گرسنگی» اخیرا در صحبت هایی ادعاهای هاروی وینشتاین را سراسر کذب خوانده و اعترافات او را تاکتیک جدیدی در راستای یغماگری آقای تهیه کننده دانسته است.


لارنس تاکنون چهاربار به خاطر فیلم های «استخوان زمستان»، «کتاب بارقه امید»، «کلاهبرداری آمریکایی» و «جوی» نامزد اسکار شده و تنها در سال 2012 به خاطر فیلم «کتاب بارقه امید» توانسته این جایزه را به خودش اختصاص دهد. از میان چهار فیلم ذکر شده فقط «کتاب بارقه امید» است که با سرمایه و قدرت کمپانی وینشتاین ساخته شده و همین موضوع باعث شده تا هاروی وینشتاین ادعا کند به خاطر ارتباط با او لارنس در مراسم اسکار موفق شده است.

اگر این موضوع به تایید برسد دامنه رسوایی اخلاقی آقای تهیه کننده می تواند به بسیاری از اعضای آکادمی هم سرایت کند که رای هایشان را به کسی داده اند که هاروی وینشتاین دستور داده است.

 هاروی وینشتاین,جنیفر لارنس,رابطه,اسکارهاروی وینشتاین

 

بیشتر بدانید : توضیح جنیفر لارنس درباره احساسش به هنگام برهنه شدن در فیلم ها + کلیپ

بیشتر بدانید : جنیفر لارنس باز هم در مراسم اسکار زمین خورد!! + تصاویر

بیشتر بدانید : نکات جالب درباره جنیفر لارنس یکی از زیباترین زنان + عکس

بیشتر بدانید : هکری که عکس های خصوصی بازیگران زن را منتشر می کرد مجازات می شودگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir

 
 

پربیننده های این بخش

 
X