نخستین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی «پسر جهنمی» با نام فرعی «ظهور ملکه خون» توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد

هِل بوی فیلمی سراسر از هیجان و کتک کاری

نخستین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی پسر جهنمی با نام فرعی ظهور ملکه خون توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد. این فیلم به کارگردانی نیل مارشال و نویسندگی مایک میگنولا است که قرار است از سوی دارک هورس انترتیمنت در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ منتشر شود. این فیلم، بازنگری‌ای بر سری قبلی فیلم پسر جهنمی است.

پسر جهنمی,Hellboy,هل بوی,ظهور ملکه خون
«پسر جهنمی» هِل بوی Hellboy


با وجود ابراز علاقه گیلمو دل‌تورو برای ساخت نسخه سوم از فیلم سینمایی «پسر جهنمی»، آخرین اخبار حاکی از آن است که سران کمپانی ملنیوم به دنبال حضور کارگردان دیگری هستند.

بازیگران فیلم «پسر جهنمی»

دیوید هاربر، میلا جوکوویچ، ساشا لین، یان مک شین، کریستین کلب، پنلوپه میشل و سوفی اوکوندو در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیش از این گیلمو دل تورو در روزهای فیلمبرداری نسخه دوم از فیلم سینمایی «حاشیه اقیانوس آرام» با نام اصلی «گرداب» از علاقه خود برای ساخت نسخه سوم فیلم پرطرفدار «پسر جهنمی» خبر داده بود.

لری گوردون و لوبد لوین از گزینه‌های اصلی تهیه‌کنندگی فیلم نیل مارشال هستند و به احتمال فراوان مارک ریچاردسون نیز به آنها اضافه خواهد شد.

جدیدترین نسخه از فیلم «پسر جهنمی» با نام فرعی «ظهور ملکه خون» بهار امسال فیلمبرداری خود را به پایان رسانده امام همچنان به جز یک عکس، تصویری تازه از فیلم منتشر نشده است. حضور داگ جونز بازیگر نقش مرد ماهی"در فیلم «پسر جهنمی» نیز قطعی شده است.

 

بیشتر بدانید : 'هلبوی' دل تورو صدرنشین شد

بیشتر بدانید : مروری بر ۱۰ فیلم شیطانی دنیای سینما

بیشتر بدانید : با دانستن این حقایق مجبور می شوید فیلم های محبوبتان را دوباره ببینید!!

بیشتر بدانید : 10 فیلم مطرحی كه با اقتباس از كتاب‌های كمیك ساخته شده‌اند

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mizanonline.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X