افشاگری ویل اسمیت در مورد نقش جدیدش!
ویل اسمیت، بازیگر سرشناس که به تازگی در نقش جینی در فیلم «علاءالدین» ظاهر شده افشا کرد نگران بود که در نقشی ظاهر شود که قبلا رابین ویلیامز آن را ایفا کرده بود

ویل اسمیت می‌ترسید پا در کفش رابین ویلیامز کند

به نقل از آسوشیتدپرس، بازیگر «مردان سیاهپوش» افشا کرد که ایفای نقش علاءالدین در فیلمی که بازسازی نسخه انیمیشن آن است، برایش پراسترس بود. وی که در مراسم رونمایی فیلم در لندن شرکت کرده بود گفت عمیقاً استرس داشت و وقتی به این فکر می‌کرد که باید پایش را در کفش رابین ویلیامز بکند، برایش مشکل بود.

«علاءالدین» جدیدترین ساخته گای ریچی با اقتباس از نسخه انیمیشن سال ۱۹۹۲ ساخته شده است.

بیشتر بدانید : وقتی ویل اسمیت غول چراغ جادو می شود! + عکس

ویلیامز که سال ۲۰۱۴ به زندگی‌اش خاتمه داد برای صداپیشگی جینی جادویی در فیلم انیمیشن بسیار با تحسین روبه رو شده بود.

اسمیت گفت: کاری که رابین ویلیامز با جینی کرد واقعاً انقلابی در انیمیشن بود؛ این کار هر بازیگری نیست و او یک ایده و راه خاص برای چنین فیلم‌هایی خلق کرد. کاری که رابین ویلیامز کرد این بود که عملاً شخصیت باوقار خود را وارد این کاراکتر کرد و وقتی به ایفای نقش جینی فکر کردم با خودم گفتم که می‌توانم شخصیتی که مردم برای ۲۰ سال اخیر شناخته‌اند را وارد کاراکتری سنگین کنم و در عین حال خلق کردن چیزی جدید، از یک نوستالژی هم بهره ببرم.

وی در ادامه گفت: برای همین ۴ یا ۵ بار آن انیمیشن را تماشا کردم و با تمرکز بر موسیقی آن و پیشینه موسیقی در مدرسه هیپ هاپ که تجربه خودم است به این نتیجه رسیدم که می‌توانم یک امضای جدید پای شخصیت جینی بگذارم.

در این فیلم منا مسعود بازیگر تازه‌کار در نقش اصلی بازی کرده و نائومی اسکات بازیگر بریتانیایی در نقش جاسمین ظاهر شده است.

این بازیگر در عین حال افزود که به شدت تحت تأثیر گستره عظیم تهیه فیلم قرار گرفته بود. در این زمینه وی به صحنه‌ای اشاره کرد که در آن بیش از هزار نفر با اسب‌های متعدد در زمینه حضور دارند و یکی از بزرگ‌ترین صحنه‌های سینمایی با آن خلق شده است.

اسمیت گفت: این سکانسی است که واقعاً به آن افتخار می‌کنم و خوشحالم یکی از اعضای فیلم بوده‌ام.

«علاء‌الدین» از ۲۲ ماه می در سینماهای بریتانیا روی پرده‌های نقره‌ای می‌رود.

 

بیشتر بدانید : اولین پوسترهای رسمی «علاءالدین» با چهره تازه ای از ویل اسمیت

بیشتر بدانید : فیلم پرش ویل اسمیت به دره در سن 50 سالگی!

بیشتر بدانید : «ویل اسمیت» در نقش «باراك اوباما»

بیشتر بدانید : 30 نکته جالب در مورد ویل اسمیت به بهانه تولد 50 سالگی


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com