با اینکه خودرو سازان از بازاریابی های رسانه ای استقبال می کنند، لامبورگینی با رویکردی متفاوت از مشتریان منتخب خود برای پیش نمایش خصوصی محصول خود...

با اینکه خودرو سازان از بازاریابی های رسانه ای استقبال می کنند، لامبورگینی با رویکردی متفاوت از مشتریان منتخب خود برای پیش نمایش خصوصی محصول خود در نمایشگاه اتومبیل نیویورک دعوت کرده است تا از این طریق بازخوردهای آنان را برای مدل بالقوه سوم خود دریافت کند.
جزئیات این خودرو که قرار است در نمایشگاه اتومبیل چین به نمایش در آید توسط مهمانانی که در نمایش خصوصی حضور داشتند بر روی اینترنت منتشر شده است.اد بلاین یکی از مهمانان این نمایش در وبلاگ شخصی خود افشا کرده است که ویژگی های امبو لامبو کمی شبیه به بی ام و X۶ است و اندازه کلی آن شبیه به آئودی Q۷ است. چرخ های آن به قطر ۲۴ اینچ است. تودوزی فیبر کربنی که در سراسر فضای داخلی آن به کار رفته فضای داخلی آن را شبیه به لامبورگینی سستو المنتو کرده است.
لامبورگینی تاکنون جزئیات جدیدی در مورد قدرت موتور آن اعلام نکرده است اما در گزارش های پیشین خود از استفاده از موتور V۱۰ و ۵.۲ لیتر از نوع گالاردو خبر داده بود.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: mashreghnews.ir

مطالب جالب دیگر:
سورپرایز عروس برای مادر شوهرش! ( + عکس )
یه روز یه ترک و یه رشتی و یه اصفهانی ...!!
دختر زیبایی که می‌خواست زیباتر بشه، جراحی زیباییی کرد اما ...!! ( + عکس )
داستان: مرد و همسری که گوش‌هایش سنگین شده بود!
بازیگر زن مشهور ایرانی دلیل ازدواج نکردنش را می‌گوید! ( + عکس )
دوست دارید 1سال بیشتر عمر کنید؟ پس...!