رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در خرداد ماه در حالی منتشر شد که در آن اشاره‌ای به این موضوع نشده بود که کدام خودروها در چه بخش‌هایی نمره منفی دارند...
رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در خرداد ماه در حالی منتشر شد که در آن اشاره‌ای به این موضوع نشده بود که کدام خودروها در چه بخش‌هایی نمره منفی دارند.
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هفته گذشته جدول رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در خرداد ماه را منتشر کرد. با این حال در این رده‌بندی تنها میزان کلی نمره منفی خودروها منتشر شده و اشاره‌ای به جزییات نمره منفی هر خودرو نشده بود. در این زمینه  جزییات نمره منفی خودروها را به ترتیب کیفیت آن‌ها منتشر می‌کند.

براین اساس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هر خودرو را براساس ۹ شاخص مورد بررسی کیفی قرار می‌دهد. این شاخص‌ها عبارتند از:

۱- فنربندی، تعلیق و فرمان
۲- موتور و انتقال قدرت
۳- ترمز
۴- تجهیزات الکتریکی
۵- تزیینات
۶- بدنه
۷- رنگ
۸- صداهای غیر عادی
۹- نفوذ آبدر این زمینه خودروی پارس تندر به عنوان کیفی‌ترین خودروی تولیدی در خرداد ماه تنها در سه بخش تزیینات، بدنه و رنگ دارای نمره منفی بوده است.

تندر ۹۰ پارس خودرو نیز در بخش‌های موتور و انتقال قدرت، تزیینات، بدنه و رنگ دارای نمره منفی بوده است.

تندر ۹۰ ایران خودرو نیز در بخش‌های ترمز، تزیینات، بدنه، رنگ و صداهای غیر عادی نمره منفی داشته است.

پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو ۲۰۶ نیز در تمام بخش‌ها نمره منفی داشته‌اند. رانا هم در تمام بخش‌ها به جز فنربندی، تعلیق و فرمان و نفوذ آب دارای نمره منفی بوده است.

خودروی جک نیز در تمام بخش‌ها به جز فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی و نفوذ آب دارای نمره منفی بوده است.

لیفان x۶۰ نیز در تمام بخش‌ها به جز فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی و نفوذ آب نمره منفی داشته است.

ام‌وی‌ام ۵۳۰ هم در تمام بخش‌ها به جز فنربندی، تعلیق و فرمان، صداهای غیر عادی و نفوذ آب دارای نمره منفی بوده است.

پژو پارس نیز در تمام بخش‌ها به جز ترمز و نفوذ آب نمره منفی داشته است. سمند و پژو ۴۰۵ تولیدی ایران خودرو نیز در تمام بخش‌ها دارای نمره منفی بوده‌اند.

پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان نیز در تمام بخش‌ها به جز نفوذ آب نمره منفی داشته است. ام‌وی‌ام ۳۱۵ نیز در تمام بخش‌ها به جز ترمز دارای نمره منفی بوده است.

تیبا نیز در تمام بخش‌ها به جز ترمز و نفوذ آب دارای نمره منفی بوده است. ام‌وی‌ام x۳۳ نیز در تمام بخش‌ها به جز فنربندی، تعلیق و فرمان، صداهای غیر عادی و نفوذ آب دارای نمره منفی بوده است.

خودروهای پراید ۱۳۱ و ۱۳۲ نیز در تمام بخش‌ها دارای نمره منفی بوده‌اند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir


مطالب جالب دیگر:
عکس جدید حمید گودرزی و همسرش در یک رستوران!
زندگی عجیب یک دختر بدون بینی!! + عکس
ماجرای عجیب برخورد رعد و برق به یک زن باردار!! + عکس
عکس هایی از ماه مبارک رمضان در کشورهای مختلف اسلامی
10 نکته که شاید برایتان جالب باشد! مخترع ساندویچ که بود؟!!