قیمت روز خودرو های تولید داخل 20 خرداد 1397
افزایش قیمت دلار باعث افزایش قیمت خودرو های تولید داخل شده است. در ادامه جدول قیمت خودرو های تولید داخل را مشاهده می کنید.

رشد قیمت ها در بازار خودرو

این روز‌ها بازار خودرو التهابات زیادی را شاهد است که یکی از دلایل آن‌ها افزایش قیمت خودرو‌های خارجی و تمایل مردم به خرید خودرو‌های داخلی است. البته محدودیت عرضه و زمزمه افزایش قیمت خودرو‌ها تا پایان خردادماه عاملی شده تا تقاضا در سطح بازار افزایش پیدا کند و همین موضوع رشد قابل توجه قیمت‌ها را بوجود آورده است.

علاوه بر این تعلیق همکاری پژو با ایران نیز عاملی شده تا نخستین خودرو پسابرجامی پژو ۲۰۰۸ طی چند روز اخیر شاهد افزایش ۸ میلیون تومانی قیمت باشند به نحوی که این خودرو امروز با قیمت ۱۷۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در بازار امروز مزدا ۳ با رشد ۱۵ میلیون تومانی با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان، ساندرو با افزایش دو میلیون تومانی با قیمت ۷۲ میلیون تومان و استپ وی با افزایش دو میلیون تومانی با قیمت ۸۱ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

در بخش خودرو‌های پژو ۲۰۶ نیز بازار شاهد تغییرات قیمتی ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی است. علاوه بر این تندر پلاس نیز با افزایش دو میلیون تومانی با قیمت ۶۸ میلیون تومان، سراتو با افزایش ۵ میلیون تومانی با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت تعدادی از خودرو‌های داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:


قیمت روز خودرو های تولید داخل

قیمت روز خودرو های تولید داخلگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tasnimnews.com