بسیاری از افراد به دلیل خستگی ناشی از کار و فعالیت یا مشکلات بدخوابی، روز خود را با بی حالی آغاز می کنند که این موضوع بر بازده کاری و شادابی فرد تاثیر منفی به جای می گذارد

دستورالعمل تهیه نوشیدنی برای رفع خواب آلودگی صبحگاهی

برخی افراد برای رهایی از خستگی صبحگاهی سراغ چای و قهوه می روند و حتی چندین لیوان از این نوشیدنی ها را می نوشند تا با انرژی بیشتری به کارهای روزانه خود برسند که این اقدام به سلامت آنها آسیب می رساند، در حالی که این افراد می توانند با نوشیدن یک نوشیدنی انرژی زا، صبحشان را با لبخند و انرژی بیشتری آغاز کنند.

سبزیجات یکی از منابع مغذی برای بدن بوده که سلامت فرد را تضمین می کند، اینکه به یک فرد بگوییم صبح خود را با خوردن سالاد شروع کنید غیر طبیعی است اما می‌توان با تهیه نوشیدنی انرژی زا حاوی سبزیجات، انرژی خود را تا پایان روز بالا نگه داشت و سرحال به کار و فعالیت مشغول شد.

نوشیدن یک لیوان آب میوه و سبزی می تواند بهترین راه حل برای شروع یک روز پر انرژی همراه با یک لبخند بر روی صورت باشد. ما به شما یک نوشیدنی انرژی زا معرفی می کنیم که با نوشیدن آن، انرژی مورد نیاز برای کار و فعالیت در یک روز را تامین کرده و شاد و سرحال روز خود را سپری کنید.

 

این نوشیدنی را می توانید در اواسط روز، به جای میان وعده، در بعد از ظهر یا همراه با ناهار خود بنوشید و از خواص این نوشیدنی انرژی زا بهره ببرید.

 

طرز تهیه نوشیدنی انرژی زا صبحگاهی

یک عدد خیار

2 ساقه کرفس

5 برگ کلم پیچ

2 فنجان اسفناج خورد شده

نصف فنجان کاهو 

چند برگ گشنیز

یک عدد سیب سبز

2 بند انگشت زنجبیل

2 عدد لیمو

 

کافی است که مواد را در یک غذاساز یا مخلوط کن ریخته و نوشیدنی حاصل را صبح ها بنوشید و از فواید آن لذت ببرید.

 

گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع: yjc.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X