16 روش برای کم کردن سریع وزن
در حقیقت ، ما به خوانندگان این مطلب گفته ایم که با روش هایی آسان و راحت می توانند 10، 25 و حتی 60 کیلو از وزن خود را کم کنند. اسراری شگفت انگیز که برای کاهش سریع وزنتان گفته شده است

کاهش وزن سریع با تغییر دادن شیوه زندگی

از ورزش کردن گرفته تا یوگا و نخوردن هله هوله و ... ، این تغییرات ساده در شیوه زندگی کمک خواهد کرد که شما بتوانید  10 ، 30 ، حتی 50 کبلو از وزن خود را به سرعت کاهش دهید!

بیشتر بدانید : کاهش وزن سریع و آسان بدون رژیم با چند روش پیشنهادی!!

این یک داستان قدیمی است که می گوید : شما به چگونگی روند زندگی روزمره خود همیشه عادت کرده اید .در صورتی که باید بگوییم  ترس از تغییراتی حتی جزئی باعث شده از خواسته های خود دور بمانید .این جمله در مورد رژیم غذایی و به دنبال آن وزن شما هم صدق می کند. مثلا برای شما عادت شده که هر روز در دفتر کارتان شیرینی بخورید و باعث شوید بدون آنکه متوجه باشید کالری خود را مرتبا افزایش دهید. 
با  کمک گرفتن از روش های زیر می توانید روند زندگی روزانه خود را در رابطه با چگونگی استفاده از مواد غذایی تغییر داده و با سرعت زیادی آنچنان وزن خود را کاهش دهید که حتی دوراز تصورات شماست. در حقیقت ، ما به خوانندگان این مطلب گفته ایم که با روش هایی آسان و راحت می توانند 10، 25 و حتی 60 کیلو از وزن خود را کم کنند.اسراری شگفت انگیز که برای کاهش سریع وزنتان گفته شده است. 

کاهش وزن سریع با تغییر دادن سفارشات غذایی

من به جای آنکه چندین بار در هفته  برای غذا خوردن به رستوران بروم فقط یک بار در هفته می روم  و مرغ کبابی به جای یک کاسه بزرگ ماکارونی سفارش می دهم .من با پیگیری این روش توانستم  20 کیلو از ورن خود را کم کنم.

کاهش وزن سریع با تغییر در روش خرید کردن

"من به وزن دلخواه خود رسیدم بعد از آنکه خرید انواع تنقلات از فروشگاه های مواد غذایی را متوقف کردم. اگر می خواستم یک بسته چیپس یا  آب نبات یا شکلات بخرم ، اجبار کرده بودم که تا فروشگاه را برای خریدن آن پیاده بروم و آنقدر برای خریدن این خوراکی ها عذاب می کشیدم که دیگر از خریدن چنین مواد غذایی سیر شدم.

کاهش وزن سریع با خوردن صبحانه 
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سریع,کم کردن وزن سریع,روشهای کاهش وزن سریع,کاهش وزن سریع با خوردن صبحانه

من قبلا صبحانه خوردن را هر روز واجب نمی دانستم. اما حالا روزی نیست که من بدون صبحاته از خانه خارج شوم. من در حال حاضر صبحانه ای در حدود 300 کالری در روز که یک ترکیب سالمی از پروتئین و غلات سبوس دار است می خورم و در طول روز هم یک میان وعده می خورم که برای میان وعده ها هم به جای خوردن انواع اسنک های مضر یک ساندویچ با کره بادام زمینی طبیعی یا کره سیب می خورم. در کمتر از یک سال ، 65 کیلو وزن کم کردم. 

بیشتر بدانید : یک رژیم لاغری موفق با 10 صبحانه رژیمی خوش طعم!!

کاهش وزن سریع با دویدن در ساعات مشخصی از روز

"زمانی که من می خواستم یکی از شلوارهای جینم را بپوشم و اندازه ام نبود تصمیم گرفتم لاغر کنم. من شروع به دویدن در حدود  20 دقیقه در روزدر حول و حوش زمان  ناهارکردم. من در دو ماه ، 20 کیلو وزن کم کردم  ، و اکنون شلوارهایم  بیش از حد برایم بزرگ هستند!

کاهش وزن سریع با ترک عادات 

من سیگار را ترک کردم، و به یک باشگاه پیوستم و شروع به کار کردن با یک مربی شخصی کردم. من ورزش می کردم و احساس سلامتی می کردم. من در حال حاضر 37 کیلو در طول سه ماه کم کردم! 

کاهش وزن سریع با تغییر در برنامه غذایی 
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سریع,کم کردن وزن سریع,روشهای کاهش وزن سریع,کاهش وزن سریع با تغییر در برنامه غذایی

من در خوردن یکسری غذاها افراط می کردم و تصمیم گرفتم برنامه غذایی ام را تغییر دهم.هنگامی که من غذاهای پر کالری مانند بستنی، تنقلات، را با انواع اسنک های کم چرب و دانه آفتابگردان بوداده و غلات سبوس دار جایگزین کردم ، به این ترتیب نتایج بهتری را در وزن خود ایجاد کردم و اکنون انتخاب های بهتری را به طور خودکار انجام می دهم . در حال حاضر دو بچه دارم ولی از قبل هم لاغرتر هستم .

کاهش وزن سریع با پیاده روی به مدت یک ساعت بعد از کار 

" پس از کار، من و همکارانم هر زمان که به خانه برمی گشتیم به سراغ شام می رفتیم  و بعد از آن تصمیم گرفتیم برنامه خود را عوض کنیم و تا یک ساعت بعد از آنکه به خانه می رسیدیم شروع به راه رفتن و دویدن در اطراف خانه کردیم. یک سال بعد، من درحدود  40 کیلو وزن کردم.

بیشتر بدانید : تاثیر پیاده روی بر کاهش وزن، برای کاهش وزن چگونه پیاده روی کنیم؟

کاهش وزن سریع با بدست آوردن انرژی به همراه موسیقی

من مدتی به ورزشگاه می رفتم و در آنجا یاد گرفتم که تمرینات ورزشی به همراه موسیقی اثر بیشتری در کاهش وزن خواهد داشت . به این ترتیب زمانی که ورزش کردن را شروع کردم  چون به موزیک گوش می دادم بدون آنکه متوجه باشم تمریناتم طولانی تر می شد. یک ماه بعد، من 13 کیلو وزن کم کردم.

کاهش وزن سریع با سبزیجات 
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سریع,کم کردن وزن سریع,روشهای کاهش وزن سریع,کاهش وزن سریع با سبزیجات

با اضافه کردن سبزیجات به غذاهایم کم کم به این غذاها عادت کردم ، مثلا هنگام درست کردن پیتزا از فلفل سبز به جای سوسیس پپرونی استفاده کردم. من دیگر از خوردن چیزهایی مثل چیپس و یا دسر های غنی اجتناب کردم و آنچنان به سرعت وزنم کاهش یافت که باور کردنی نبود. من در نهایت توانستم 4 سایز کم کنم .

بیشتر بدانید : برای شام امشب تان سمبوسه سبزیجات درست کنید

کاهش وزن سریع با فعالیت در خانه

من سعی می کنم در هر زمان که ممکن است ورزش های سبک و مناسبی را انجام دهم . در خانه به هنگام انجام دادن هر کاری و حتی به هنگام تلویزیون دیدن هم ساکت ننشینم. مثلا انجام پرش در خانه و یا روبروی تلویزیون بایستم و ادای تبلیغات تلویزیونی را در بیاورم و یا در حال شستن ظرف ها برقصم. به این ترتیب توانستم کالری بیشتری را بسوزانم. در حال حاضر لباس های من از قبل برایم مناسب ترو اندازه تر هستند. 

کاهش وزن سریع با تمرینات یوگا

انجام تمرینات یوگا برای ارتباط درست من با غذا و سلامتی بدنم بهترین چیز است. تمرینات آن باید چندین بار در هفته انجام گیرد و در حال حاضر مدل و انگیزه غذا خوردن من کلا عوض شده است  طوری که من به طور حسی غذا می خورم و زمانی که هم که کاملا سیر شدم کنار می کشم. حقیقتی که تا به کلاس های یوگا نروید متوجه حرف من نخواهید شد.! 

چگونگی خوردن فست فود ها

هنگامی که برای خوردن انواع فست فودها به بیرون می رفتم ، از آن غذا مقدار زیادی سفارش می دادم، اما اکنون با سفارش یک مدل و آن هم کم قانع هستم:  مثلا مقدار کمی سیب زمینی سرخ کرده و یا تعداد کمی از تکه های مرغ سوخاری. به این ترتیب درطول هفت هفته توانستم  16 کیلو وزن کم کنم.اکنون از زمانی که بچه دبیرستانی بودم هم لاغرترم .

بودجه بندی و صرفه جویی

" من برای آنچه که دوست داشتم بخورم بودجه بندی کردم و در ابتدای هر ماه اندکی پول برای خوردن انواع اسنک ها کنار گذاشتم .به این ترتیب خودم را مجبور کرده بودم که از خوردن انواع اسنک های گران قیمت اجتناب کنم. با خوردن میان وعده های سالم و ارزان قیمت مانند هویج و ... ، به جای انواع شکلات ها و ...توانستم کالری زیادی بسوزانم .به این ترتیب در سه ماه توانستم  20 کبلو وزن کم کنم.

کاهش وزن سریع با کلاس رقص

دو ماه پیش ، من شروع کردم به رفتن به کلاس های رقص و دو بار در هفته به این کلاس ها می رفتم.  روال رقص طوری بود که روی عضلات به ویژه در پاها فشار زیادی وارد می کرد و  تپش قلب  را بالا می برد و بازده زیادی در سوزاندن کالری داشت. به این ترتیب توانستم در مدت زمانی کم به وزن ایده آل خود برسم.

کاهش وزن سریع با نخوردن غذا در شب

هر بار که من تصمیم می گرفتم وزن خود را کم کنم اولین کاری که می کردم این بود که از ساعت   18:30 شب به بعد ار خوردن هرچیزی خودم را منع می کردم . این کار را در 5 روز اول هفته انجام می دادم و در دو روز دیگر که بیشتر بیرون و به گشت و گذار بودم این اجبار را برای خودم برمی داشتم و هرچیزی از جمله تنقلات مورد علاقه ام را می خوردم. به این ترتیب توانستم تنها در مدت دو ماه وزن زیادی را کم کنم.

کاهش وزن سریع با پیاده روی
کاهش وزن,کم کردن وزن,کاهش وزن سریع,کم کردن وزن سریع,روشهای کاهش وزن سریع,کاهش وزن سریع با پیاده روی

من و سگم هر روز مسافت طولانی ای را پیاده روی می کردیم ، این کار را همه روزه انجام می دادم .حتی در روزهایی که آب و هوا بسیار وحشتناک و بد است هم اگر شده به مدت 10 دقیقه این کار را انجام می دادم. استفاده از کفش های ورزشی مورد علاقه ام هم در بیشتر شدن انگیزه من تاثیر زیادی می گذاشت. به این ترتیب توانستم در طول یک سال 50 کیلو از وزن خود را کم کنم.


بیشتر بدانید : کاهش وزن بعد از نوروز با 15 ترفند ساده!!

بیشتر بدانید : کاهش وزن مخصوص خانم های 40 ساله!!

بیشتر بدانید : کاهش وزن در 40 سالگی، ترفندهای مانکن شدن در 40 سالگی

بیشتر بدانید : لاغری سریع بازو با یک حرکت ورزشی

بیشتر بدانید : 7 راه برای کاهش وزن 4/5 کیلویی در عرض 1 هفته!!

بیشتر بدانید : یک رژیم 3 روزه با 4.5 کیلوگرم کاهش وزن!

بیشتر بدانید : کاهش وزن سریع با 6 ترفند آشپزی!!

بیشتر بدانید : کاهش وزن و چربی سوزی با 5 برنامه تردمیلی

بیشتر بدانید : کاهش وزن سریع با 8 ورزش موثر، این ورزش ها را بشناسید!!


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ