همه چیز درباره بی ام و bmw سری 8 اتومبیل استثنایی
باید بزودی منتظر شاهکار جدید بی ام و bmw با مدل سری 8 باشیم. اتومبیلی که خیلی ها منتظر دیدن آن هستند.

منتظر بی ام و bmw سری 8 باشید

دیگر کاملا بدون تردید می‌توان گفت که بی ام و bmw در حال آماده سازی مدل سری ۸ است. در طی ماه‌های گذشته زمزمه‌های زیادی از شهر مونیخ به گوش رسیده که همگی از آماده‌سازی پرچمدار دو در جدید محصولات بی‌ام‌و حکایت دارند.

بی‌ام‌و سری ۸ کوپه قرار است که فاصله‌ی بین بی‌ام‌و سری ۷ و رولزرویس رایت را در بازه‌ی قیمتی بالای ۱۵۰ هزار یورو پر کند.

در حالی که مرسدس بنز مدل‌های کوپه و کابریوله‌ی S کلاس را به بازار فرستاده است ب ام‌و نیز لازم دارد تا اقدام به مقابله به مثل کند. مدل فعلی سری ۶ ب ام‌و سایز کوچکی دارد و به اندازه‌ی کافی لوکس نیست تا بتواند با مرسدس بنز S کلاس کوپه رقابت کند، بنابراین بی ام و bmw به خودروی بزرگ‌تر دیگری برای این کار نیاز دارد.
اخبار نسبتا معتبری توسط وبگاه Automobilewoche منتشر شده است که زمان عرضه‌ی مقدماتی سری ۸ را فاش می‌کند. زمان به بازار آمدن پرچمدار کوپه‌ محصولات بی ام و bmw برای اواخر سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است و یک سال پس از آن نیز مدل کانورتیبل به بازار خواهد آمد.

اما چیزی که همگی ما منتظر آن هستیم خودروی سوپر اسپرت M8 است که از قرار معلوم تولید این مدل نیز در حال بررسی بوده و در زیر کاپوت آن یک پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر مورد استفاه قرار خواهد گرفت.
بی ام و bmw سری ۸ بر روی ساختار پلتفرم CLAR بی‌ام‌و ساخته خواهد شد که با سری ۷ و ۵ جدید مشترک است. این مدل همچنین طویل‌ترین خودروی ناوگان خودروهای بی‌ام‌و خواهد بود.

طول این خودرو حتی از سری ۷ فعلی نیز بیشتر است و به عنوان پرچمدار جدید این برند به تولید خواهد رسید. این مدل همچنین به امکانات لوکس سری هفت یا حتی شاید بیش‌تر از سری ۷ مجهز خواهد شد و پیشرانه‌های آن نیز بهتر خواهند بود.

انتظار می‌رود که بی ام و bmwسری ۸ کمی اسپرت‌تر از مرسدس بنز S کلاس کوپه باشد. بی ام و bmw همانند سازنده‌ی اشتوتگارتی، این خودرو را تنها برای افرادی که به لوکس بودن علاقه دارند تهیه نکرده است با این وجود میزان دُز عملکرد موجود در رگ‌های سری ۸ را بیشتر کرده است.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: asriran.com