خودروی بی‌ام‌و  bmw iNext چه ویژگی هایی دارد؟ عکس
بی‌ام‌و bmw تایید کرد که نسخه تولیدی iNext بسیار مشابه کانسپت این خودرو خواهد بود و بسیاری از ویژگی‌های خود را با آن به اشتراک می‌گذارد

«iNext» محصول جدید بی‌ام‌و

بازدیدکنندگان نمایشگاه LA فرصتی برای دیدن آینده طراحی مفهومی خودروی بی‌ام‌و iNext، آخرین کانسپت شرکت بی‌ام‌و، داشته اند. این کانسپت برای پیش‌نمایش آینده خودروهای این شرکت ساخته شده است.

آخرین کانسپت BMW، خودرو iNext Vision است که ما در هفته گذشته شاهد رونمایی آن بودیم. این طراحی خودروی مفهومی یک سیستم الکتریکی شاسی‌بلند با سیستم‌های پیشرفته خود مختار است.

هویدانک (Hooydonk) در یکی از گفتگوهایش در رویداد LA Auto تایید کرد که نسخه تولیدی iNext بسیاری از طراحی‌های خود را با این کانسپت به اشتراک می‌گذارد. هویدانک گفت: تولید نهایی این خودرو دور به نظر می‌رسد، ما سال 2021 را برای این کار هدف قرار داده ایم. این طرح خودروی مفهومی در خودروی تولیدی به رسمیت شناخته می‌شود.

در حالی که قسمت جلویی iNext ممکن است بعضی افراد را یاد صورت جوندگان بی‌اندازد ، جزئیات داغی درباره طراحی این خودرو منتشر شده است؛ از جمله چراغ‌های عقب بسیار جذاب.

هویدانک افزود: طراحی عقب این ماشین بسیار آیرودینامیک خواهد بود. شیشه عقب کاملا به قسمت پشتی متصب است. ما همیشه اطمینان حاصل می‌کنیم که یک لبه عقب وجود دارد که هوا می‌تواند به راحتی از آن عبور کند.

هودیناک می‌گوید که فرآیند طراحی اتومبیل‌های BMW منحصر به فرد است، زیرا تیم طراحی، آزادی بیشتری نسبت به جایگزینی کابین BMW دارند. ما معتقدیم مدل iNext مانند یک استارت‌آپ در داخل دیواره‌های داخلی شرکت ما است. وظیفه مدل i، نوآوری، تحریک و الهام بخشی در فن آوری و طراحی است. ما هنگامی که مشغول طراحی i هستیم آزادی بیشتری حس می‌کنیم. I3 و I8 یک درب در طراحی ما باز کردند که حتی نمی‌دانستیم برای طراحی محصولات اصلی وجود دارند.

سمتی از قضیه به این دلیل است که پنجره مشبک جلویی iNext بسیار گسترده است، زیرا در آن جا سنسورهایی برای سیستم خودمختار مبتنی بر رادار در نظر گرفته شده است.

مفهوم iX3 همچنین یک رویکرد مشابه را در جلو خود داشت، اما iNext Vision این موارد را به یک سطح کاملا جدید می‌برد، به خصوص حالا که با آن چراغ‌های باریک ترکیب شده است.


نمایی از خودرو bmw iNext

نمایی از خودرو bmw iNextگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir