شاید ایده جدیدی به نظر نرسد چرا که قبلا این تجربه توسط یک عکاس در اینستاگرام به ثبت رسیده که عکس‌های تاریخی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود اما......
شاید ایده جدیدی به نظر نرسد چرا که قبلا این تجربه توسط یک عکاس در اینستاگرام به ثبت رسیده که عکس‌های تاریخی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود اما این تجربه جدید یک چیز اضافه دارد و آن اینکه این بار شاهد تصاویری هستیم که طوری به تصویر کشیده شده که صاحبان لحظه‌های تاریخی خود آنها را به اشتراک گذاشته‌اند! این دقیقا یعنی اینکه بسیاری از شخصیت‌هایی که می‌شناسیم اگر از اینستاگرام استفاده می‌کردند و تصاویر معروف تاریخی را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشتند چه اتفاقی می‌افتاد.

اجازه بدهید واضح‌تر بگویم. فرض کنید داوینچی هنگام کشیدن تابلوی معروف مونالیزا گوشه‌ای از این نقاشی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته باشد. یا نه مرحوم استیو جابز هنگامی که اولین رایانه اپل یعنی همان اپل وان را ساخته تصویری از آن را به اشتراک گذاشته و بعد استیو وزنیاک کامنتی را پای آن گذاشته! این دو تصویر تنها نمونه‌ای از مجموعه تصاویریست که در وب‌سایت هیستاگرامز جمع‌آوری شده است.

مجموعه تصاویر این وب‌سایت اگرچه در نگاه اول طنز به نظر بیایند اما در برخی از آنها یک طنز تلخ سیاسی نیز به چشم می‌خورد که به عنوان نمونه می‌توانیم به همین تصویر پائینی بیل کلینتون و کامنت هیلاری کلینتون همسرش در پای عکس اشاره کنیم که به رسوایی اخلاقی بیل گیتس اشاره دارد. این طعنه‌ها گاهی در لایک‌هایی که افراد مختلف بر تصاویر زده‌اند نیز دیده می‌شود.Gusto NYC فردی که این ایده را به این وب‌سایت تبدیل کرده در این خصوص می‌گوید که این ایده زمانی به ذهنم رسید که در مترو در حال مرور تصاویر اینستاگرام بوده و این فکر به ذهنم رسید که اگر اینستاگرام  ۵ سال پیش یا ۱۰ و ۲۰ سال پیش وجود داشت چه اتفاقی می‌افتاد!؟


گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: farnet.ir

مطالب جالب دیگر:
مرده ای در برزیل دستش را از گور در آورد!! + عکس
عکسی جدید و دیده نشده از بارداری مریم اوزرلی بازیگر خرم سلطان
مهمانان، سر بریده عروس و داماد را خوردند!! + عکس
آیا کیم کارداشیان شیطان پرست است؟! + عکس
عکسی باورنکردنی: این دو خانم چه نسبتی با هم دارند؟!!