محمد مايلي‌كهن دوشنبه مهمان تلفني برنامه نود بود و در ميان صحبت‌هايش ناگهان فردوسي‌پور، مردم، ضرغامي، آقاي اقبالي و محسن حاجيلو را غافلگير كرد و گفت: «من هيچ وقت نگفتم بنده خوبي هستم....
محمد مايلي‌كهن دوشنبه مهمان تلفني برنامه نود بود و در ميان صحبت‌هايش ناگهان فردوسي‌پور، مردم، ضرغامي، آقاي اقبالي و محسن حاجيلو را غافلگير كرد و گفت: «من هيچ وقت نگفتم بنده خوبي هستم. قبل از انقلاب به آقاي «دال» علاقه‌مند بودم.
 البته انتقادهايي هم به ايشون دارم ولي آهنگ‌هاشون رو هم گوش مي‌دم.» البته مايلي‌كهن در برنامه زنده نگفتند آقاي «دال» و اسم كامل خواننده لس‌آنجلسي را به زبان آوردند، ولي از آنجايي‌كه ما به اندازه ايشان آزادي بيان و پس از بيان نداريم مجبور شديم اختصارا بنويسيم. اينكه مايلي‌كهن حتي به آن آقا هم انتقاد دارد نكته جالبي است كه در دل حرف‌هاي او پنهان شده است. ما فكر مي‌كرديم غير از دايي، رويانيان، قطبي، قلعه‌نويي و ساير مردم مقيم ايران، مايلي‌كهن به فرد ديگري انتقاد نداشته باشد. نكته عجيب ديگر اين است كه مايلي‌كهن پيش‌تر اعلام كرده بود ماهواره ندارد و از خانه همسايه باز‌ي‌هاي اروپايي را دنبال مي‌كند. با اين اوصاف به نظر مي‌رسد او كلا در خانه همسايه اردو زده و پاي ماهواره نشسته باشد. در زير از خواننده مورد علاقه ديگر فوتباليست‌هاي جديد و سابق كشور رونمايي مي‌كنيم:

هاشم بيك‌زاده:
عاشق «حسن.ش» است. مخصوصا آن آهنگش كه مي‌گويد: «بازم به من مي‌گي نمي‌شه باورم، اگه تو از بَري زبون زرگري، دِز‍ِ سِز‍ تَزَ دازا رَزَ  مَزَ.» البته او به آهنگ ديگر اين استاد كه مي‌فرمايد: «يه دختر دارم شاه نداره، صورتي داره ماه نداره» هم علاقه‌مند است.

سيدجلال حسيني:
كاپيتان پرسپوليس به خاطر اينكه خيلي باغيرت است و عرق به پيراهن با او بد كاري انجام داده، آهنگ «وطنم، اي شكوه پابرجا، در دل التهاب دوران‌ها، كشور روزهاي دوشواري، زخمي سربلند بحران‌ها» از سالار عقيلي را دوست دارد.

فرهاد مجيدي:
بازيكن محبوب استقلال بيشتر در كار استاد احسان پايه و عليشمس و ملاني است. آهنگ مورد علاقه او اما از اين خواننده‌ها نيست و بيشتر به «اين دختره اينجا نشسته گريه مي‌كنه، زاري مي‌كنه از براي من...» از اينجا به بعد شعر چون كمي خشن است با روحيه مجيدي سازگار نيست، او ترجيح مي‌دهد برود با دخترش تيام «آليسا، آليسا، جينگيلي آليسا» بازي كند.

قاسم دهنوي:
قاسم با كمي اعتماد به نفس كاذب در مراسم‌ها با آهنگ «خوشگلا بايد برقصن» خودي نشان مي‌دهد. بازيكن پرسپوليس نشان داده به آن خواننده لس‌آنجلسي كه اين آهنگ را خوانده عشق مي‌ورزد.

قلعه‌نويي:
ترانه‌سراي مورد علاقه ژنرال، لري كيوسيك است و او از ميان آهنگسازان اميد حاجيلي و نينو روتا را مي‌پسندد. آهنگ «اسپيك سافتلي لاو» موسيقي متن فيلم سينمايي پدرخوانده است كه كيوسيك و روتا آن را به قلعه‌نويي تقديم كرده‌اند.

علي پروين:
موسيقي بي‌كلام را بيشتر مي‌پسندد و «یان تیرسن» اسطوره اوست. شايد بهش نيايد ولي نمي‌دانيد هنگام كله پاچه خوردن آهنگ‌هاي يرسين چقدر مي‌چسبد. پروين در صورت كلام داشتن موسيقي ترجيح مي‌دهد كلام جواد يساري روي آهنگ‌هاي يانتي باشد!

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: روزنامه قانون

مطالب جالب دیگر:
خانم بازیگر پس از چند سال اضافه وزن حاصل از بارداری اش را از بین برد!! + عکس
خانم بازیگری که بخاطر اخلاق عجیبش تنها ماند! + عکس
عکس های نیوشا ضیغمی در حال اهدای خون!!
دختری با مدل ریش پسرانه!! + عکس
راهی برای حفظ جوانی ابدی!