با توجه به اینکه در دولت قبل بالغ بر 76 میلیون نفر یارانه نقدی دریافت می‌کردند که از کل جمعیت کشور هم بیشتر است، پیش‌بینی می‌شود این عدد در دور جدید کمی اصلاح شود!
با توجه به اینکه در دولت قبل بالغ بر 76 میلیون نفر یارانه نقدی دریافت می‌کردند که از کل جمعیت کشور هم بیشتر است، پیش‌بینی می‌شود این عدد در دور جدید کمی اصلاح شود!
معاون اداره کل آنجای وزارت ارتباطات و اطلاعات از بررسی برخی ثبت نام کنندگان و شناسایی آنها به عنوان یارانه بگیران غیر نیازمند خبر داد و لیست آنها را بدین شرح منتشر کرد:

- اعضای هیئت علمی دانشگاه ایرانیان

- اسی نیک نژاد و خانواده محترم و همکاران کمپانی فیلمسازی او(حدود 117 نفر)

- هوگو چاوز که بعد از فوت به صورت خودکار به حساب مادرش واریز می‌شده. (نامبرده دارای خانواده بزرگی بوده که حدود 20 هزار نفر را شامل می‌شده است)

- آکادمی اسکار (طبق اسنادی که موجود است لابی گری جواد شمقدری برای اهدای اسکار به اصغر فرهادی، پرداخت یارانه نقدی ماهیانه به حدود 6 هزار عضو اسکار آنهم به دلار، آب خورده است)

- جزیره قمر با 800 هزار نفر جمعیت که همگی متقاضی دریافت یارانه بودند و مشمول لطف دولت دهم شده بودند.

- ریچارد فرای با اعوان و انصار که حدود 130 نفر شده‌اند.

- تمامی دانشجویان دانشگاه کلمبیا به غیر از ریاست دانشگاه

- 170 هزار نفر جمعیت کشور سنت وینسنت که دو سال قبل از ایران 7 میلیون دلار وام گرفت برای ساخت فرودگاه.

- شهرام جزایری، بیژن خاوری و میم. ر نیز علی رغم ثبت نام مجدد از لیست یارانه بگیران حذف شدند.

- بابک زنجانی و شرکت او نیز دقایقی پیش از لیست جدید یارانه بگیران حذف شدند.

- لری کینگ و کریستین امان پور نیز با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای خود انصرافی کردند و نوشتند ما فقط از دکتر خودمون یارانه می‌گیریم و حالا که او دیگر نیست، صبر می‌کنیم تا برگردد وگرنه یارانه واسه خودتون؛ ما واسه تبرک این 45 تومن رو می‌گرفتیم!

- مهندس ضرغامی و 32 هزار کارمند صداوسیما (گویا دولت از ابتدای هدفمندی، بخشی از بودجه صداوسیما را در قالب یارانه به آنها پرداخت می‌کرده)

- کارلوس کیروش به همراه خاندانش (حدود 340 نفر) که به عنوان پاداش صعود به جام جهانی قرار بوده مادام العمر یارانه نقدی را دریافت کند. البته نام این فرد و گروه تحت تکفلش در دست بررسی است تا تاثیر منفی روانی حذف یارانه نقدی، روی بازی‌های تیم ملی تاثیر نگذارد.

- کیم کیونگ هوئی، عمه بزرگ رهبر کره شمالی که بعد از فوت هم یارانه اش پرداخت می‌شد. او البته با خاندان سلطنتی یارانه دریافت می‌کرد که حدود 740 نفر بودند.

- رویانیان و باشگاه پرسپولیس که برای نبود بودجه، مادام‌العمر یارانه نقدی دریافت می‌کردند با پورشه.

بر اساس این گزارش، معاون آنجای وزارت ارتباطات و اطلاعات سایت رفاهی با بیان اینکه از طریق ایمیل و اس ام اس به این افراد اطلاع داده شده که دیگر از یارانه خبری نیست، از اعتراض گسترده خانواده چاوز به اداره هدفمندی خبر داد و گفت: برخی مدیران دولت قبل در صدد پادرمیانی برای رایزنی حل شدن ماجرا هستند و طی نامه‌ای به این سازمان نوشته‌اند: بش بده بره!

وی همچنین از ادامه روند بازبینی اطلاعات ثبت نام کنندگان در روزهای آتی خبر داد و گفت: سعید جلیلی نیز چندی پیش درخواست تداوم اعطای یارانه نقدی به کاترین اشتون را برای ما ارسال کرده که در دست بررسی است. همچنین درخواست البرادعی برای دریافت یارانه نیز با پاسخ منفی مواجه شد.

این مقام مسئول با تشکر از نیروهای فعال در پلیس فتا، از گرم شدن بچه‌ها برای برخی فعالیت‌های دیگر در فضای مجازی خبر داد و گفت: با توجه به جوگیر شدن و نفوذ به شبکه‌های گسترده آمار سازی، منتشرکننده بلوتوث «ازدواج ارسطو» دستگیر شد. فرد یاد شده که یک هکر فعال در حوزه آی تی است، اعتراف کرده تنها برای خنده، این بلوتوث را به شکل انبوه منتشر و در اختیار کاربران اینرنت در سراسر دنیا قرار داده است. او این را هم اعتراف کرده که بلیط رفت و برگشت به جام جهانی «بهبود فریبا» را نیز جعل و در حال آماده سازی خود جهت سفر به برزیل بوده است.گردآوری : گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.irمطالب جالب دیگر:
چرا یوسف تیموری با یک دختر تایلندی ازدواج کرد؟!
اقدام عجیب زنی که از زندگی کردن خسته شده بود!!
چرا دماغ مردان بزرگتر از زنان می باشد؟!
عکس های دانیال حکیمی در کنار همسر و فرزندش
عکس: فرهنگ ترافیک در آمریکا در 50 سال پیش!!